Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Panická porucha a RIVOTRIL

Príspevok v téme: Panická porucha a RIVOTRIL
Ivanaa

Ahojte, chcem sa spytat, dnes som bola prvykrat u psychiatra s podozrenim na panicku poruchu. Lekarka mi predpisala zatial rano a vecer po 2 kvapky Rivotrilu. Na kontrolu mam ist 10. juna. Moja otazka je, mate niekto skusenosti s takouto liecbou? Moze po takejto kratkej dobe uzivania tychto kvapiek vzniknut zavislost? Dakujem za odpovede.

rena23

Skuste napisat na temu "Depresia a panicka porucha", tam chodi vela ludi s podobnymi problemami - urcite Vam niekto poradi.

bibba

hey tu nikto nepise... lebo ja mam zase inu otazku. nemam kvapky ale tabletky Rivotril. a v letaku je napisane, ze to je antiepileptikum. co mne znie dost hrozne! nemoze sa stat, ze z takeho lieku tu epilepsiu raz aj dostanem!!! ludia beru rivotril na vseliake ine problemy. ale nevadi to? ked to je antiepileptikum???? neni to chyba?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.