Príliš suchá

niekto

lenuska 22 mozes poprosit lekara aby ti predpisal inu antikoncepciu ze mas tento problem mozno ti sadne lepsie na druhu stranu mozes mat ine vedlajsie ucinky
povec lekarovy nech ti poradi

tusim su aj nejake zenske caje to nepomoze ?

mozte skusit nejaky lubrikant

matamata

lensuka pol sa nepise s dlznom

ked beries antiku tak sa necuduj..moze to byt z toho...bud ju vysad alebo sa s tym zmier

lenuska 22

ahojte aj ja mám taký problém :( beriem antibaby tak može to byť od toho??? neviem prečo sú takéto problémy chalani nemajú stým problém ale ako vidím baby :( beriem antikoncepciu pól roka ale ešte pred tým som mala pól roka pauzu a pred tým 1rok som brala ... tak mi to možno zničilo organizmus :( ale teraz musím brat lebo som male zle krámy ale už to nechcem :(
a je to zle ak som suchá lebo stále myslim na priateľa že jemu je to zlé a pod.....

niekto

matamata je to pravda ci sa ti to paci alebo nie byvala to mala a x dalsich bab ktore sa za posledne 2 roky pytali tu istu otazku brali hak

kaciatko_7

a preco nie lubrikant? ja s tym nemam problem sice ale taktiez pouzivam aj lubrikant...
ked neberies antikoncepciu a nie je to nejaky vedlajsi priznak, tak skus naznacit priatelovi zeby bol neznejsi a venoval sa predohre trosku dlhsie, mozno pomoze... a hlavne musis byt uvolnena, na nic nemysli... niekedy si tu vzrusivost mozes podla mna aj nahovarat, kedze sa ti to stalo asi viackrat a stale sa toho obavas, alebo ta to trapi... hlavne na to nemysli... ale kedze sme kazdy iny mozno to je geneticky dane...