Bolesť v prsníku

Príspevok v téme: Bolesť v prsníku
mimina

Ahoj všetci...chcem sa spýtať na vašu radu, názor, skúsenosť...Strašne často (takmer každý deň, niekedy viac krát za deň)a to bez ohľadu na to či mám pred alebo po menštruáci, ma bolí v ľavom prsníku. Je to zvláštna bolesť , že vlastne ani neviem či ma pichá v prsníku alebo pri srdci...Mám 20 rokov, som zdravá,a tá bolesť sa zjavuje napr. aj ráno po zobudení...Tým chcem povedať že nielen po nejakej náročnej činnosti či cvičení...Trvá to už niekoľko týždňov..vlastne mesiacov..Pozná niekto niečo podobné ????Prosííím vyjadrite sa ..vopred ďakujem

DrMiska

Pokiaľ to nie je z tehotenstva alebo z antikoncepcie alebo z menštruačného cyklu, tak určite s tým zájdi k doktorovi na vyšetrenie, pretože môže to byť aj niečo závažnejšie ako napríklad zápal prsníka vyliec.sk

tina jaga

asi týžden mám bolesti v lavom prsníku podobené ako na dotyk ako pri modrine ale mám silikony kam mám stým na vyšetrenie mamografia asi nieje možná ak mi viete prosím poradiť

mjanik

v akupunktúre by sme to liečili:
-ak ide o bolesť v prsníku,tak cez žalúdok
-ak ide o bradavky, tak cez pečeň
v obidvoch prípadoch by to malo byť ľahko liečiteľné!!!

kompot

zdravim... uz dlhšiu dobu ma picha v pravom prsníku vždy ked sa trošku ntahujem alebo niečo zdvíham ( bez ohladu na vahu ) može to byt zapal svalou alebo ? a ide mi to aj do tej guličky pod hrudníkom poradte mi prosím

Galapagos

Emir poznáš tak zvaného obvodného či pľúcneho? Urob si u neho termín nechaj sa vyšetriť. My tu na fóre nemáme ani RTG oči a ani ta nemôžeme vyšetriť. Ps snaž sa bez chýb písať moc to bije do očí

emir

AHOJ SOM MUŽ À PICHA MA V PRAVOM PRSNIKU À MAM 32 ROKOV À MAM UŠ 10 ROKOV SILNE BOLESTI CHRBTA ALE TIE PIHNUTIA SU TAKE ZVLAŽNE ZE MA BOLI AJ PLUCA

dievca12

Ahojte ja mam tiez podobny problem, pocitujem bolest na hrudniku na lavej strane. Niekedy pichanie v prsniku, inokedy zase v lavom ramene.Trva to niekolko tyzdnov a znepokojuje ma to. Tiez si myslim, ze je to od chrbta ale aj tak sa bojim co keby nahodou. Rozhodla som sa, ze pojdem k lekarovi nestoji mi to za ten stres

ashanty

dobry den .aj ja mam podobne bolesti v prsniku tupe pichanie pred mesiacom mi robili biopsiu prsnika a mam fibroadenom 1 cm ale zijem v gb a tu s tym nerobia nic ani na kontroly nechodim lebo ze vraj nemusim .chcem sa opitat nemala by sa hrcha aspon sledovat?

HELLENIKA

Po niekoľkých rokoch som vysadila antikoncepciu. Asi dva týždne pociťujem pichanie v ľavom prsníku, niekedy si myslím, že ma to pichá pri srdci. Pred rok a pol som v ňom mala vodu a veľké bolesti. Je to dôsledok zmeny hladiny hormónov alebo niečo horšie? Má niekto takéto podobné ťažkosti ako ja?