Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čierne bodky,upchate pory

ivonka133

áno, ak ideš ku kozmetičke na čistenie pleti, tak ti pleť najprv naparí aby ti póry ľahšie vyšli a potom ti ich normálne ručne vytláča.Je to trochu bolestivé, hlavne ak ich máš hlboké. Mne však čistenie až tak nepomohlo:(

DanaDanaDana

ahoj, ja som kúpila priateľovi ultrazvukovú čistiacu kefu lebo mal neskutočne škaredé obrie čierne bodky a každá druhý večer som mu s ňou čistila pleť (síce veľmi protestoval, že ho nemám týrať =D ) ale po 2 týždňoch sa mu zmenšili póry a tým aj bodky.. a teraz už ju prestal používať póry sa mu zmenšili a nemá bodky (ale občas ho ešte donútim, že "preventívne" =D =D ) ...

Študentka92

Ahoj ak naozaj nechceš mať čierne bodky a rozšírené póry, treba sa o pleť starať skutočne precízne, poriadne čistiť a hlavne hydratovať aby si v budúcnosti nemala popraskané žilky, jazvy a vrásky. Určite treba chodiť na hlbkove čistenie ku kozmetičke, a použivať micelarne vody na odličovanie a kremy a makeupy ktore nie su mastne a neupchavaju pory, na to si treba davat fest pozor. Ja používam CLARISONIC mia 2 už približne rok, fujguje na pricipe sonickeho čistenia pleti (ujo google pomôže vysvetliť) a tiež som mala problemy s vyražkami a upchatými pormi, teraz po vyčisteni použijem mycelarku a hydratacny krem a po dvoch mesiacoch čistenia mi všetky tzv čierne bodky zmizli a pleť zostala krásna hebká ako detská riťka :) Je to investicia, ale čo daš za všetky tie kremiky na sťahovanie porov a bla bla bla, tak ťa to víde tak isto. Teraz mam vyrážky sem tam len pred menzesom, alebo ked zjem čokoladu, nakolko som alergicka :) a poriky = pekne, stiahnute, čistučké :)

Miuska22

Ja na čierne bodky použivam peelingove mydlo, alebo pletový peeling a našla som na nete take pasiky na čierne bodky s aloevera , Tak uvidime :-)

miselka972

ja by som sa chcela opytat z coho tei bodky mozu byt????????? chcem sa ich zbavit odporucate aj nejaku domacu masku

cappy_

zazraky od kozmeticky necakaj co s atyka ciernych bodiek...tie tam ostanu, aj po pravidelnej navsteve..ja som ku kozmeticke chodila na cistenie aby sa mi precistila plet..a to som chodila dost dlhu dobu...a nakoniec mi z toho cistenia sa na tvari rozsirila taka akokeby krupica....ktorej zbavit sa je 100x horsie ako klasickeho akne..takze mne kozmeticka tym vytlacanim zaviedla infekciu na tvar

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čierne bodky,upchate pory - Fórum - ZDRAVIE.sk