Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

svojvolne rastuca, rozseknuta chrupavka na uchu

Príspevok v téme: svojvolne rastuca, rozseknuta chrupavka na uchu
peter1984

dobry den.. chcel by som sa spytat ci tu ma niekto skusenosti s rozseknutym uchom..
pred asi 4roma rokmi som mal nehodu a zasekla sa mi cez ucho az do hlavy plechova parapetna doska, ktora mi ucho prakticky predelila na dve casti.. bola viditelna chrupavka ucha a samozrejme mnozstvo krvy.. povodne mi ucho chceli brat, ale doktor ho nakoniec krkolomne zasil a rok som asi nemohol spavat na tej strane.. spravila sa pekna nenapadna jazva a ucho bolo v poriadku.. po roku vsak kedysi rozseknuta chrupavka zacala naslepo svojvolne rast a dnes mam na uchu hrce o velkosti skoro 2cm ktore okolo chrupavky narastli.. ta hrca je chrupovkoviteho povodu a vyzera to dost zle.. zijem mimo slovenska a neriesil a vlastne nemal som cas ani riesit to s lekarom.. preto sa chcem spytat na tomto fore ci niekto neviete ci je to mozne uspesne operovat prip. ak sa to aj operovat bude ci ta chrupavka po odstraneni nezacne znovu rast... dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

svojvolne rastuca, rozseknuta chrupavka na uchu - Fórum - ZDRAVIE.sk