Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chlpky na tvari-odstranenie voskom

delphia

mirka ma pravdu. na tvari naozaj okrem obocia nic netrhajte. opakovanym trhanim chlpy hrubnu, tmavnu a mnozia sa. uz som tu o tom pisala viac x, tak skus hladat v archive. a k tym hniezdam :)) hlavne na brade sa mozu vytvorit v oblasti, kde sa chlpy trhaju az take akoby kruhy- hniezda pomnozeneho ochlpenia.
ano, zial. voskami sa bezne v salonoch z tvare chlpy depiluju. ja osobne by som to zakazala, lenze ja som na to "maly" cloviecik aj naprik mojej 183 cm vyske :D
ale vazne...naozaj dlhodobym opakovanym vytrhavanim sa chlpy mnozia!!! pisem na zaklade svojich pracovnych skusenosti- ked som pracovala v laserovom epilacnom centre, tam som sa s tym, co pisem denno denne stretavala.

niikooll

ja to idem neksa prvykrat vyskusat ale po prispevku mirki si niesom ista:/...ale pocula som ze pri pravidelnom vytrhavani voskom to zacne rast v mensom mnozstve

martina96596

a chcem sa spytat ze ked si tie chlpky vytrhavas voskom tak ci ti postupom casu rastu riedsie a svetlejsie alebo ako?

niikooll

mirka 23...nesmu??? ale ja som od viacerych pocula zee normalne voskom to davaju prec....aa co sa hniezda sa mi urobia?? to som este nepocula ...ach jaaj newem co robit:/ ale chcem sa toho zbavit

mirka 23

Tak to ti mal kto poradiť...
Z tvare sa chlpky trhať nesmu!!! samozrejme okrem obočia. Ak to vytrhneš urobia sa ti tzv. hniezda a budeš to mať len horšie a horšie. Riešenie je jedine ten laser. A snaď na jedno sedenie peniažky najdeš, nie je to zas tak drahe.. a ďalšie nemusiš hned.

niikooll

dnes som si kupila tie veet pasiky aa idem ich vecer vyskusat...jaaaj ale ako sa bojim aa neviem ci si to nerozmyslim este....jee tu niekto kto s tym ma tiez nejake skusenosti???

lucifer:P

:D
pouzivam -odkaz odstránený-

Cleanfit grepovy gel ..je to sice aj na akne .. ale aj na upokojenie pokozky po depilacii :) tak drzim palce :)

niikooll

:D:D len ked sa niekto velmi prizera:D to sa mi velmi paci....noo ale urcite ich je menej vidno ako keby mi tam ostali ako su teraz...aa na ukludnenie co pouzivas,??

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chlpky na tvari-odstranenie voskom - Fórum - ZDRAVIE.sk