chlpky na tvari-odstranenie voskom

lucifer:P

najprv som to robila poobede.. teraz uz v nedelu vecer.. do rana sa to strati .. jaj a skus najprv na ruke (kde nemas chlpy):D aby nevyvolalo alerg. reakciu ...
nie nepouzijem hned .. jasne vidno ich za 3-4 dni .. ale len ked sa niekto velmi prizera ..

niikool

lucifer: tak to asi skusim:) hadam to nebude hrozne...aa kedy si to strhavas? vecer? do rana sa to ukludni lebo predsa nechcem chodit cervena to by si hned vsetci vsimli....aa este jedna otazka..hovorila si ze pasiky pouzivas kazdy tyzden ...cize hned ako sa zacnu chlpky objavovat tak pouzivas pasiky???

lucifer:P

Vazne :D
tak najprv som pouzivala ine .. neviem ako sa volaju.. potom mama kupila veet, a mne su lepsie .. neboli to az tak.
Kozu na 100% nestrhavaju..xD
nieje to zapalene len cervene .. priloz si lad, krem na ukludnenie, ..
tak rozhodne ich vidno menej .. strhne to vsetko .. mozno 5 nie .. tie vythni pinzetou .. viac ale pinzetou NEtrhaj!!
cierne bodky nemam .. aj ja som sa toho bala.. no niesu...

niikooll

lucifer: vazne mas len 14?? ...pocula som zee tie veet pasiky strhavaju aj kozu aa ze potom to je zapalene a vyzera to este horsie???....aa ked si to strhnes tak je to vsetko prec?? a ked zacnu znova rast nieje ich vidno aa nemas cierne bodky??

lucifer:P

Ahoj:) ja mam len 14 a pouzivam voskove pasiky .. prvykrat to riadne boli, ale neskor je to v pohode... pouzivam ich raz za tyzden aj ked bolo napisane ze staci raz za mesiac ale ako komu ... ja pouzivam veet (ruzove):) jaj a v pohode zvladnes aj sama :)popr. nech ti to strhne mama, aj mne to spociatku ona robila....

2. ist ku kozmeticke .. bude to profesionalne ale drahsie .. :D