Šialene depky zo svojej postavy, vahy, zo seba

Príspevok v téme: Šialene depky zo svojej postavy, vahy, zo seba
gdfghehfdh

Od minuleho augusta, kedy som vazila 58 kil sa mi "podarilo" dostat sa na vahu 66,5 !!!! Som z toho totaaaalne zufala................ Moj najvacsi "rekord" vsak bolo 70 kil ktore som mala pred dvoa rokmi . Mam teraz obdobie hrozne narocne na psych. a nevladzem , sialnee sa prejedam den co den ... Aj toto pisem po tom , co som sa napchala sladkym ... Uz X krat som si povededala ze to zvladnem!! no xxx krat som to porusila...... Som zo seba nervozna, neznasam svoju postavu , neznasam ..... No aj tak sa prejedam!!! AJ TAK !!!Moja vaha len rastie a rastie... Kilo , dalsie kilo... za chvilu je moja70 tka SPAT !!! Som obycajny slaboch ktory sa neovlada!!!mam 19 a 171 cm

lost

ale ja som bol hladny uz po 1. hodine :D :D :D

ale nejak som priliz zaneprazdneny surfovanim, ze si to neuvedomujem D

uz sa tesim na ceresne :) :D

...
inac ked sa stratim niekde na pusti, ako bude telo vediet ze je potrebne si ukladat zasoby? :)

AdamKrt

gdfghehfdh:

si v pohode. Zenu treba aj za nieco chytit. Ved nie nadarmo stare prislovie hovorilo o chudych zenach - "ani rici, ani cici" :-)

jajka001_

veru, kazde tri hodiny jest v takych mnozstvach ako pises, a nepriberies :) lebo telo to stiha spalovat a vie, ze si nepotrebuje ukladat zasoby, pri vyvazenej strave nemas chut na kaloricke nezmysly a ked nejes kaloricke nezmysly tak nemas z coho priberat

lost

ale napr, zase som hladny a to som jedol pred 3 hodinami..
2 rohliky + tu zelenu cibulu :D
salam som uz minul :(
a to som vcera bol v obchode :D

lost

no niekedy sa mi stalo ze som cely den doslova nic nejedol, zabudol som :)
ale to sa stane 1x za 1 rok asi..

ale ked jem, tak vzdy mam rad taku malu "hostinu" :D tu pri pocitaci..

aspon 30+ minutovy film + plny tanier, vacsinou ale rohlik (dva a pol v priemere) (ajeje, teraz v lete tonu zeleniny na to) a pomalicky, velmi pomalicky si to vychutnavat :D

jajka001_

uz viem, tebe to dobre spaluje lebo si spokojny a stastny, mas pozitivny stres, ktory ta nevalcuje - ano chudnutie je v prvom rade v pozitivnom mysleni

lost

genetika, no rodicia su relativne skor chudsi..
sice jem vela kvantitativne, ale ako zistujem, tej energie v tom nejak vela nie je :D
tak mozno nejaky klam alebo co..

ale zase.. moze byt flegmatik v strese? :)

linettin

hmm, som na tom podobne. niekedy mi to ide ze sa neprejedam, a som spokojna a sebavedomá ze sa konecne ovládam,citim sa lahko a fit.. a potom po dvoch tyzdnoch sa prezerem :S tak ako aj teraz. za 2 a pol tyzdne som dala dole kilo a pol,no a dnes som sa prejedla :( tak od zajtra sa zas budem musiet ovladat.. lebo toto takto nemoze ist dalej..