vlnité vlasy

Príspevok v téme: vlnité vlasy
essmi

ahojte mám krátke vlasy po plecia a zo spodu z vnútra sa mi vlnia a keď sú na tom mieste zvlnené zdvihne mi to celé vlasy a vždy keĎ si ich umyjem mám ich ako po výbuchu :( .. mama mi nechce dovoliť žehličku na vlasy lebo to ničí vlasy aj keĎ som jej vravlea že by som si dávala pozor a teraz sú prípravky aj na ochranu pred žehlením lenže ona mi neverí.. nevjem čo mám robiŤ lebo vždy keĎ idem do školy sú tie vlasy v hroznom stave a teraz som aj vo veku kedy sa chcem páčiŤ aspoň sama sebe prosím poraďte Ďakujem

Alexa12

Ja si robím loknovačkou a držia mi aj 3-4 dni kludne orava. eu/cz/cs/loknovacia-kulma-k-231-b dokonca ju vždycky požičiavam po kamarátkach :D

Karolinka1

baby cim si robite pekne vlny na vlasoch? mne to nedrzi, mam hrube tazke vlasy, a ked drzi, tak su to zase take tie huste male vlnky. chcela by som nieco prirodzene, velke vlny

essmi

ďakujem za rady kočeny :) ... soffa aj mne sa páčia vlnité vlásky áále vlnité odtial potial :) .. ja ich mám presne také ako vraví shalala :) .. kaderníčka ma ostrihala tak že mám dve vrstvy vrchnú a spodnú :) vrchná je vždy skoro rovná ále tá spodná tam mám ešte krátke vlásky a tie sa mi točia všelijako do všetkých smerov robia si čo chcú :) .. a minule som sa rozprávala s mojou mamou o tej žehličke ale ona je tvrdohlavá a tak isto tato :) čo som tatovi verila že ma pochopí lebo bývam sním málo kedy pre prácu v zahraničí tak mi náhradu zato že neni somnou velmi kúpi to čo sa mi páči ale ani ten ma nechápe :) no čouž chcem si nechaŤ narásŤ dlhé vlásky tak asi naozaj bude najmúdrejšie neničiť si tie vlásky žehličkou kým sú ešte také kratučké a njako to pretrpieť aj s hniezdom :(

luckaaaaaaaa

ja mam tiez vlnite vlasy:( ked je vonku vlhko, tak ich musim mat v cope, petoze by mi extremne skuceraveli a nadobudli xxxxxl objem:) mam doma zehlicku, ale ta ma efekt len prvych 5 min.. vlasy krotim tak, ze vecer chodim spat s copom a gumicky mam aj po celej dlzke chvostika... vies, ze vlasy tymto trpia a neoddychnu si, ale nemam na vyber. stale lepsie ako zehlicka, ktora pre mna nema ziaden efekt:/

Shalala

Niektorym vlnite vlasy pristanu.Musia sa potom ale pekne vlnit.Ja neznasam,ked sa mi vlnia hlavne tie spodky-konce,od vrchu su vlasy rovne,ako keby padnute.Nepaci sa mi to...vyzeram potom ako pudel:D:D

soffa

ja si myslim ze vlnite vlasy su fajn.ak ich skusena kadernicka zostriha do postupna,nechas si ich dorast das melir do toho tak to je peckaaaa.ja ich mam take a kazdeho to ako prve hned zaujme.a nezehlila som ich nikdy a ani nebudem.nemam na to dovod,a ani vlastne nechcem.

nathália09

možno je tá žehlička naozaj dobrá,ale ked máš pekné tie vlásky vlnité-šetri si ich,a nenič to každodenným žehlením.Ak ich máš ako po výbuchu,spi na boku,alebo si ich daj do copu či drdolu.Ja to tak robím.Škoda si ničiť kvalitné vlásky.Dnes je tá žehlička in,ale oplatí sa to,?Škoda času,a vláskov tiež...viem že sa ti nebude páčiť moja rada,ale ja si vlasy šetrím,a sú velmi zničené,neviem čím.Prednedávnom som si dala trvalú,možno je to tým,,,,,ale aj tak nepoužívam fén,kulmu nič čo by zhoršilo stav mojich vlasov.Češem ich pomaly,a jemne s riedkym hrebeňom,ale to nepomáha......Viem,že sú aj prípravky na ochranu vlasov pred žehlením-to je ´dalšia investícia,ale to zas zaťažuje a namáha vlásky.Rozmysli si to dobre.:)

Shalala

Ahoj,poznam ten pocit.Moje vlasy su tiez jeden velky bordel,ale zehlicka to riesi.Jednoznacne..bez nej ani na krok!Pouzivam aj pripravok pred zehlenim a zehlim dost casto - musim...Myslim ze ked sa s maminou o tom pozhovaras,po pripade si na tu zehlicku zarobis sama,nebude ti moct nic vycitat.Mas predsa pravo citit sa dobre :o)