Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka

Príspevok v téme: Dovolenka
dymka

ahojte, moj problem nesuvisi zo zdravim. Moj problém je že strasne by som chcela ist na dovolenku do chorvatska. Este nikdy som na dovolenku nesla, uz viem aj zhruba kam, peniazky by aj boli no moj problem visi v tom ze nemam skym ist. Nech rozmýslam akokolvek, ludia s ktorími by som rada sla, na to nemaju, a z inymi by som az tak rada nesla,,,ak by som sla sama, mozno by som sa nudila, a nemam ako ist, chcela by som autom, no auto nemam. s rodinou nechcem ist, a aj tak viem ze by nesli, taktiez na to az tak nemaju...mam pocit ze na tu dovolenku asi nepojdem, a nielen tento rok ale asi nikdy....som z toho smutna,,,lebo makam uz rok, ked som doma, skoro nikam nechodim, setrim cely rok na dovolenku, a nakoniec na nu aj tak nemozem ist,,, a je mi z toho nanic... :( ma tiez niekto podobny problem?

Deee

no tazka situacia, co tak zistit kolko su ochotni obetovat za dovolenku ti, s ktorymi by si chcela ist a pripadne co to doplatit ako darcek k narodkamci co ja viem comu, lebo ak mas zaplatit za jednoizbovu izbu tak ta to vyjde rovnako ako ked kamoske doplatis co jej chyba a pojdete spolu...my sme sli na dovolenku piati a zaplatili sme tolko co za 6-tich prave kvoli doplatku za jednoizbovu izbu...

lost

vsetko bolo rovnake, aspon myslim... bol to rezort nejaky...

uz som vypol tie ponuky, ale termin rovnaky, dlzka rovnaka, nazov rezortu rovnaky... cize neviem, jedine kde by aj mohol byt nejaky CATCH by mohol byt ze by ti nemci spali v okrajovej casti rezortu alebo co :D

bolo to nejake thajsko 4* ...

datelinka

lost, čo si porovnával? musíš porovnať rovnaký hotel, rovnaký termín, rovnakú dĺžku pobytu. destinácia nestačí. aj jednotlivé 5* hotely v rovnakom stredisku a rovnakom termíne sa môžu výrazne líšiť cenami.

Tajo1

ďakujem lost, viem, že naše cestovky nás okrádajú, chcú iba rýchlo zarobiť a to je všetko, od obchodníkov, ktorým nejde iba o zárobok majú ďaleko, v minulosti som pracoval pre americku spoločnosť v oblasti cestovného ruchu a to ich správanie aj k ľuďom ako k budúcim zákazníkom bolo niečo iné ako tu doma.

ja by som asi vzhľadom na hore uvedené skôr preferoval dovolenku asi takú, že by som si niekam zašiel autom, napr. aj do toho Chorvátska...ale pravdaže nie sám...možno s dymkou...

lost

tak som skusil jednu 'exoticku' destinaciu porovnat..

U nas 1300/1600 neviem, lebo to tam maju tak komplikovane.

Znelku prosim.,,,,,,,,,

v nemecku 800 eur,

Nikdy never slovenskej firme. lol. potvrdene.

lost

Tajo1,

okakaj ich... posli id do ... (dopln si kam)

slovneske cestovky ta okradaju,...

existuje lepsi sposob ako cestovat, napriklad nemecke cestovky, "google" na nemecke cestovky najdes na expedia.de (alebo .at)

cenovo je to lepsie ovela, ovela by som povedal.. aj napriek tomu ze vlak do .at alebo .de stoji par desaiatok eur...

len este nemam skusenosti s nimi, ma niekto ?

Tajo1

ja mám podobný problém, nakoľko keď som sa opýtal v cestovke na podmienky (ak by so išiel sám), tak mi vždy povedali, že obyčajne majú dvojpostelové izby, a za tú druhú posteľ by som mal zaplatiť 50 %, a to ma odradilo.

lost

Ist sama je lepsie ako neist vobec ;)

Tiez mam presne tento isty problem, presne rovnaky... A neviem, ale asi budem nuteny ist sam.

Jeden kamos mal podobny problem a isiel sam a povedal mi ze bolo fajn, nasiel novych kamosov a tak, dalsi kamos povedal..ehm.. to iste :D a dalsi tiez a tiez...

Ale napr.. ja sa len tak s niekym do reci nedam, no neviem ako by to bolo za hranicami, ale tu to je tazsie.. neviem.. ale ak nemas nejaky extra problem, tak podla mna kludne ist :)

alebo si niekoho najst, ale opatrne takto na internete (aj offline), ak tu hladas niekoho :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovolenka - Fórum - ZDRAVIE.sk