Dovolenka

Príspevok v téme: Dovolenka
dymka

ahojte...moj problem nesuvisi zo zdravim. Moj problem spocíva v tom ze este nikdy som nebola na dovolenke. Makam uz skoro rok, a uz som si aj nasetrila na to aby som uz konecne sla na dovolenku do chovatska, niekde k moru, oddychnut si. Lenze...nemam skym ist. Ludia s ktorími by som rada sla na to nemaju peniaze a s rodinou alebo tími ostatními nechcem ist. Sama tiez moc nie, to by som sa asi moc nudila. Mam uz aj miesto vyhliadnute zhruba, akoze z nicim by nebol problem len v tomto...stale robím, ked som doma, skoro nikam som nechodila, lebo kamaratka na to nemala aby sla somnou,,,zozaciatku ked som zacala robit som jej aj kupovala veci aj v baroch platila,,,co sa zmenilo len nedavno. To by som nerada urobila ze by som musela platit aj za nu prip este za inych,,,no viem ze iny na to nebudu mat ani teraz a tak skoro nie,,,.rodina taktiez na to nema, a viem ze by nesli...a tak som smutna ze po roku pracovania a tríznenia sa si nedoprajem dovolenku a zrejme nie len tento rok, ale uz asi nikdy...som z toho fakt smutna...ma niekto podobny problem?

rada

dymka a ty sa nebojis s cudzim ist do zahranicia? Ved toho dotycneho ani nepoznas, kolko naivnych islo takto a uz sa ani nevratilo. Nechcem sa dotknut Cézium-a ale tiez asi zastavas moj nazor. Rovnako sa to tyka aj Cezia, hocikoho zobrat na cestu. Ale ked sa predtym spoznate, predstavite sa rodine, priatelom a vsetko... tak potom prajem pekne stravenu dovolenku.

dymka

ahoj...
cestujes s rodinou ci tiez sam?
ak to myslis vazne tak sa ozvi na moj mail bigy117@azet.sk

inak...
-nefajcim
-cesta jasne ze pol na pol..
-ubytko jasne ze sama tak ako vsetko co tam budem vyuzívat....
-pes- ockovany, zacipovany, s platným pasom, pravidelné prehliadky u veterinára a pred cestovaním do zahr. je to samozrejmostou, v juni absolvuje este preskusanie v psej skole, cize bude mat aj odtiel osvedcenie ze pes je ovladatelný- je to krízenec bojoveho plemena asi pitbull... :)

cas, miesto atd cez mail...

tak zatim caw...

Cézium

seva,

beriem, kedy odchádzame??

za prvé, cestu platíme pol na pol- benzín, známku mám...
za druhé, ubytko každý sám,- neviem kde chceš bývať, ale nie je to drahé...
za tretie, strava cca ako u nás...
za štvrté, v aute nefajčím...
za piate, na hava budeš potrebovať pečiatku, že je zdravý a zaočkovaný- aká je to rasa??
za šieste, program podľa dohody...

môžeme ísť aj na predĺžený víkend- v predstihu, ako prieskumníci...

a miesto, môžeme postupne prejsť zhora na dol po plážach- nemusíme na jednom mieste, ako chceš...

jajka001_

no jo, a ja si budem spievať
Ja ale [D] stále, [Hmi] verím že ma čaká niečo [G] krásne [A]
ja stále [D] vidím, [Hmi] žiarivé farby budúcnosti [G] jasné [A]
ja stále [D] dúfam, [Hmi] že sa všetko na dobré [G] obráti [A]
a stále [D] verím, [Hmi] že sa ku mne raz štastena [G] vráti [A]
G, A, G, A, D, A, D

lost

goldismoney2.com

1340 :)

The crash, which peaked in 1345 A.D. when the world's biggest banks went under, "led'' by the Bardi and Peruzzi companies of Florence, Italy, was more than a bank crash -- it was a financial disintegration. Chroniclers reported, "all credit vanished together,'' most trade and exchange stopped, and a catastrophic drop of the world's population by famine and disease loomed."

(in Europe, by somewhere between 35 percent and 50 percent from the 1340s collapse to the 1440s).

Pravdupovediac, toto som sa v skole tiez nejako neucil, asi som chybal :D

Dost, dost sa to podobna dnesku... :/