Dovolenka

Príspevok v téme: Dovolenka
dymka

ahojte...moj problem nesuvisi zo zdravim. Moj problem spocíva v tom ze este nikdy som nebola na dovolenke. Makam uz skoro rok, a uz som si aj nasetrila na to aby som uz konecne sla na dovolenku do chovatska, niekde k moru, oddychnut si. Lenze...nemam skym ist. Ludia s ktorími by som rada sla na to nemaju peniaze a s rodinou alebo tími ostatními nechcem ist. Sama tiez moc nie, to by som sa asi moc nudila. Mam uz aj miesto vyhliadnute zhruba, akoze z nicim by nebol problem len v tomto...stale robím, ked som doma, skoro nikam som nechodila, lebo kamaratka na to nemala aby sla somnou,,,zozaciatku ked som zacala robit som jej aj kupovala veci aj v baroch platila,,,co sa zmenilo len nedavno. To by som nerada urobila ze by som musela platit aj za nu prip este za inych,,,no viem ze iny na to nebudu mat ani teraz a tak skoro nie,,,.rodina taktiez na to nema, a viem ze by nesli...a tak som smutna ze po roku pracovania a tríznenia sa si nedoprajem dovolenku a zrejme nie len tento rok, ale uz asi nikdy...som z toho fakt smutna...ma niekto podobny problem?

beskyd

cudovala by si sa ako si clovek oddychne ked ide na dovolenku sam. nie je sice taka sranda ako v dobrom kolektive, ale clovek sa akoby viac zregeneruje, precisti mysel, nemusi nikoho riesit. mam s tym velmi dobre skusenosti:)) aj ked islo o hory sice, k moru by sa mi nechcelo ist ani zadara:) da sa povedat ze moja najkrajsia dovolenka aku som kedy mal bola po dlhsom pomerne vycerpavajucom obdobi prace a studia.. 5 dni na pomedzi oravy a zapadnych tatier, chata skoro uz v lese, tury v horach, pokoj, len vona lesa a samota, obcas neznamy clovek. odporucam.

dymka

asi to ze chcem ist zo psom,,,bus-nie ,pes navydrzi, vlak- nie, narocne sa trepat cez stanice aj zo psom, ktory je stredneho vzrastu, auto- ano, no osobne nemam aj ekby som mala nesoferovala by som, a tí co maju auto nemaju na dovolenku. Lietadlo, tak ako aj lod a ponorku som vylucila.... je to financne narocne sa dotrepat na letisko, s kufrom cez XY stanic, este lietadlom a potom stadial zrejme taxikom do hotela,,,ved by som za to zaplatila mailand, este viac by som bola znicena a sama by som sa tam nudila...

hmm asi tak,,,, autom je podla mna najlepsie...ale....

lost

autobus, lietadlo a si tam :)

,,,zozaciatku ked som zacala robit som jej aj kupovala veci aj v baroch platila,,,

toto som robil aj ja, a mysleli si ze ich balim a som buzerant :D
(kamosov)

,,,To by som nerada urobila ze by som musela platit aj za nu prip este za inych,,,

toto som chcel urobit aj ja, ale nastastie som neurobil a vobec nelutujem, to je onicom naozaj..

Ciste hypoteticky, co ti brani v tom aby si isla sama ?

dymka

ja chcem ist niekedy v juli , po 15. Ja uz fakt neviem,ci ist fakt sama...lenze radsej by som sla autom,a to nemam...keby som aj mala, tak dlho som nejazdila,,,a na taku cestu by som sa neodvazila len tak sadnut do auta,,,este som chcela ze by som sla zo svojim psom,,,aspon daky spolocnik...