Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krém Sírová sila, pomáha?

Príspevok v téme: Krém Sírová sila, pomáha?
lila123456789lila

..ahojtee =P..chcela by som vyskúšať tento krém,máte s ním niekto skúsenosti??..vraj je dobre zmatňujúci a antibakteriálny?..mám trošku problémik s akné ale strava to vyrovnáva :)..pomohol vám niekomu vôbec tento krém??:) ...môžem ho používať ako podkladový krém pod make up každý deň ??:)...prosííííííííím o radu =D..dakujem vopred =D

jingles

od anjelik 9... všeličo :) nakoľko som prestala chodiť ku kožnej a než mi dá materská kašička zase hormoniky do poriadku tak to musim nejak prečkať to že sa mi vrámci pms vyhodia vyrážky nezabránim ale tak aspon budem bojovať aby sa mi tak nemastila tvar bo mastna tvar = ucpané poriky = vyrážky... takže 2x týždene gáfrová maska od ab, ryor aknestop pena, bioderma h2o voda čo sú u mňa overené veci na zmatnenie pleti cez deň si krémik ani nedávam a ked mám mastnú tvár tak si ju opláchnem čistou vodou abo pretriem pletovou vodou na noc krém aknestop dominam ale chcem si dokupit garnier pure a nocny a striedat to s denným co mám doma podla potreby píling garnier aktiv občas kvasnicovu masku ta je dobra na vyrážky s hnisavou hlavičkou a na vyrážky bud vorku vichy normaderm alebo duac gel od kožnej...takže vsádzam na veci ktoré mi už predtým pomohli ;)

anjelik9

inak to vysušuje som myslela vyrážku ked si tým hrubou vrstvou potrieš aby ti zmizla bo to nejak zavádzajúco vyznelo :)

nika12345678

takze kremik pouzivam, pekne vonia a krasne zmatnuje. vobec nie je agresivny ani prehnane nevysusuje. pouzivam ho sice len par dni ale zatial som spokojna :) a nemyslim si, ze to je vyslovene na silne akne. obsahuje male percento siry a zvysne latky su uplne ok si myslim :)ja napr. nemam silne akne ale dost sa mi mastni pokozka. skusala som uz aj AA krem a vobec nezmatnoval , takze treba stale skusat kym nenajdete to prave orechove ;) vela stastia

anjelik9

JA SOM HO MALA JE PRAVDA ZE FEST ZMATNUJE ALE TO NA MOJ VKUS AZ NEPRIRODZENE :) NEJAK DLHO OSM HO NEPOUZIVALA TAKZE TAKTO TI POVEDAT NEVIEM ALE JA SOM HO DOUZIVALA KONKRETNE NA VYRAZKY ABY MI ICH VYSUSILO :) ALE MYSLIM SI ZE PEKNE VYSUSUJE ;)

nika12345678

ja by som chcela vediet, ci ten kremik smrdi tak ako vsetky, ktore obsahuju siru...nechcela by som cez den takto zapachat

bobčo

trošku problém a už taký silný krém? čo budeš robiť keď budeš mať poriadne akné? Normálne sa stravuj a používaj dostupnejšiu kozmetiku pre mastnú pleť- POZRI zdravakrasa.sk - aa matt efekt + antibakteriálne podklady pod make up a báza pod make up. Báza ti urobí z tváričky nádherný celok. Ale je potrebné kozmetiku nekombinovať s ničím iným - je antialergická a liečivá.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krém Sírová sila, pomáha? - Fórum - ZDRAVIE.sk