Priatelka ma vysmiala

Príspevok v téme: Priatelka ma vysmiala
Benko1234567

Ahojte, som s priatelkou rok a pol a vcera sme mali mat nas prvy sex .. lenze priatelka mi vysmiala moj 17 cm penis. Povedala ze si ho predstavovala vacsi. So smiechom sa ma opytala: / toto je ta tvoja 17-nastka / ... dost ma to ranilo sice sa mi ospravedlnovala zacinam o nej pochybovat.. :-( dovtedy som mal komplexy z toho ze je maly.. ale teraz sa uz s nou nedokazem ani o tom bavit stale si myslis ze uz som pre nu bezcenny ze ju proste neuspokojim.. dost ma to vzalo aj ked som jej odpustil .. neviem ci na to len tak lahko zabudnem ;-( .. povedzte svoj nazor prosim

Twrk

och boze...no lutujme tu chlapca.....kolko chlapov robi komplexy inym zenam a je im to jedno a teraz jedneho z milion ponizi dievca a ideme sa z toho osalit...no chudatko.....

ellyy

no niektore tie rady su fakt uzasne a primitivne ako ´´vysmej sa aj ty jej´´ to ste mu teda poradili...

toto je chyba niektorych zien skor poznamka co by nikdy nemali povedat partnerovi, pretoze partnerovi to dost oslabi sebavedomie...

ja by som ti poradila sa s nou o tom porozpravat a neriesit to cez poradnu, povedz jej rovno na rovinu, ze ta to urazilo a teraz si pripadas menejcenny. Proste skuste sa o tom porozpravat, mozno to ani tak nemyslela a robila si len srandu a nechtiac ta urazila, hlavne spolu KOMUNIKUJTE. Rieste problemy spolu a nie zvlast.

bla bla

no tak tooto sa mi nechce verit ze jedna zena, ktora miluje svojho priatela, sprava sa takto... 17 cm vobec nie je male, podla mna nemas dovod na obavy, inac aj tak to nezalezi na velkosti, a toto je svata pravda :D...ale ked mas takuto priatelku, tak toto je dost smute? kolko ma ona rokov?lebo ked a sprava takto tak urcite je este velmi detinska, pdla mna mal by si s najst noralnu zenu, a bat sa fakt nemusis, som si ista ze niekto bude s tebou velmi a velmi spokojna

massai.ka

17cm vysmiala????????
hm... no... podla mna Benko -so sebavedomim muzov musime my zeny zaobchadzat ako v bavlnke a vase krehke EGO treba stale ofukovat!!!!!!
ALE TO SME VLASTNE VEDELI, VSAK?

a aj s malym gasparkom (fuuuha 17cm)sa da zahrat velke divadlo

my zeny nosime PUSH-UP :)

25

beno s tym sa ty voooobec netrap.opytaj sa jej nech ti ukaze kolko je pre nu 17 cm a ukaze ti pol metra.proste (nechcem urazit zeny)nemaju to tak v oku ako chlapi.ak snou budes sexovat,daj ho do nej po sami koren a uvidis ze jej bude velky.potom jej povedz ze to je ''len 17''cm.hlavne si to neber osobne.ak ti to vysvetlila ze jej to prislo smiesne tak jej to nezazlievaj.raz aj ona sama najde krasu v tvojich nohaviciach a bude na tvoj klat hrda.

otazokckaa

podla toho co si napisal zepovedala" toto ej ta tvoja 17stka, si myslim ze si sa jej predtym chvalil ze mas 17cm dlheho. A asi sa jej nezdali tie tvoje odmerane cm k originalu:D Odkyal si to meral?

Micuss

Tvoja priatelka je dobra truuuba.

Vysmej ju aj ty, povedz jej, ze ma skarede prsia, celulitidu alebo velke brucho... cokolvek. Hned ju to prejde.

xD

velmi zaujimave... no tak....precitala som si vela prispevkov predomnou, ale "rada" mala naozaj pravdu... aj mne pride vas "muzsky ud" naozaj velmi vtipne, a to sa venujem biologii a rozmnozovaciu sustavu poznam podrobne( tak ako aj ostatne... jasne?? :P )... no ale aj mne pride ten nastroj sem tam smiesny...a castokrat si spolu z neho utahujeme aj so svojim priatelom.. ale ide o odlahcenie situacie... nic viac... a aj on si z mojho tela urobi halušku..:P...vies, zase nie je od ludi, ktori tu pisali aka je pri*ebana na forum, pretoze mi nevieme, ako ti to povedala, nevieme ako to pokracovalo dalej.. a preto nemame pravo sudit ju... mozno ta naozaj lubi a to jej len vyletelo z ust.. ja tiez niekedy poviem taku kravinu.. co potom by som si najradsej zato dala facku, ale ked ma to napadne a nezastavim to, tak... ale on vie ze som to tak nemyslela..
takze prave preto, je to vas problem. toto si tu na forum tahat nemusel. ale mal si ju pekne zobrat do narucia a mali ste sa o tom porozpravat.. koniec mojej rady .. čaute .. xD