Priatelka ma vysmiala

Príspevok v téme: Priatelka ma vysmiala
Benko1234567

Ahojte, som s priatelkou rok a pol a vcera sme mali mat nas prvy sex .. lenze priatelka mi vysmiala moj 17 cm penis. Povedala ze si ho predstavovala vacsi. So smiechom sa ma opytala: / toto je ta tvoja 17-nastka / ... dost ma to ranilo sice sa mi ospravedlnovala zacinam o nej pochybovat.. :-( dovtedy som mal komplexy z toho ze je maly.. ale teraz sa uz s nou nedokazem ani o tom bavit stale si myslis ze uz som pre nu bezcenny ze ju proste neuspokojim.. dost ma to vzalo aj ked som jej odpustil .. neviem ci na to len tak lahko zabudnem ;-( .. povedzte svoj nazor prosim

GIGI257

je jedno aky ho mas, dievcata si myslia ze vetši je lepsi. ale to len za mlada. potom to pochopia ze to neni prvorade. neber si to k srdcu, ber to tak ze sa zdokonalujes a to potrva par rokov az kym najdes tu pravu. proste ako v skole s ucebnicou, veznes ju daco sa naucis a potom ber balsiu. ked ma malo tak nech odide a neboj sa ze sa zruti svet. ved dievcat je viacej ako nas muzov a tak je z coho vyberat :-) a isto najdes tu pravu casom.

M26

Mam napad.Vraz jej ho do zadku a bude plakat ,ze mas 17cm a nie sa smiat,uvidis :) Hlavne to ber s humorom tuto "radu".

rada

tak podla toho co tu citam, tak mi dovolte aj moj nazor. Myslim si, ze jeho priatelka sa smiala aj preto, lebo to 1x videla na zivo a zrazu jej to pripadalo smiesne a na obranu vyhlasila takuto hlasku. Nesuhlasim s tym, aby sa vysmievala a totoznujem sa s nazorom, ze ked ho milujes, tak takeho aky si. Myslim si, ze netreba z toho robit este dramu, ak ti na nej ozaj tak velmi zalezi a jej na tebe, tak daj tomu sancu, ale ty budes musiet ten komplex, ktory ti ho uz aj nanutila odstranit. Vela stastia a ked budes skusenejsi a dospelejsi, budes na taketo veci reagovat inak. Rozumne.

Benko1234567

Lilllss strč sa láskavo do prdele hej? :-) ...matamata ty vieš o nej hovno tak tu nehubuj a staraj sa o seba , čaute ;-)

matamata

chudatko plakala?najprv ta vysmeje a potom sa rozplace?typicka zena...tym placom ta chce len presvedcit, ako ju to mrzi, pritom v hlbke duse si to nemysli..zeny dobre vedia te plac vsetko vyriesi..si naivny ze jej veris...strasne sa ti cudujem