Gastrologia

bazalka

Nathalia008, žiadne strachy, nič také, ako hovorí pohodička ti robiť nebudú. Ak tam ideš prvý krát, tak ti hadicu dávať nebudú. To by ti museli povedať, že máš prísť nalačno. Ak ti povedali, že máš prísť nalačno, tak ti ju možno dávať budú, ale vôbec nie je 4 cm hrubá, ani to netrvá 10 minút, maximálne 5. Príjemné to nie je, ale ani také hrozné. Možno ťa pár krát natiahne, ale naozaj to nie je také hrozné.

pohodicka

natalka ziadne strachy. zavedu ti len taku 4 centimetre hrubu hadicu cez krk do zaludku, trva to asi len 10 minut a budes v kuse prudko zvracat a dusit sa. prinajhorsom mozes zomriet, ale to sa stava malokedy, hlavu hore

Paige

redbull ja už len dodám toľko, že pri anorexii a bulímii nejde o to, že sa baba chce páčiť chalanom a preto chce byť chudá...nepreceňuj sa, toto vôbec nie je o vás mužoch...

A toto fórum je na to, aby si ľudia pomáhali a nie aby sa urážali, takže kým niečo také nezažiješ, drž hubu a neurážaj..

Ale inak čo sa tejto konkrétnej témy týka, milá Diaaa...ja ani neviem čo povedať...ale aspoň trochu jedz panebože!!!

nathália008

pondelok idem na gastro.Neviem si predstaviť,čo mi budú robiť,ale často ma bolí žalúdok,aj brucho.
Čo mi môžu robiť-máte predstavu??

alusinka

Mily moj redbull... Aby si vedel, nie kazdy, kto ma anorexiu ci bulimiu, ju ma prave preto, ze chce byt chudy... a mylis sa, ze niekomu pomoze, ked mu povies: SA SPAMATAJ TY UDERENA! ... Keby to tak bolo, tak by tento svet ani nepotreboval psychologov, ci psychiatrov, nakolko by sa takto dal riesit kazdy PSYCHICKY problem vratane problemu s prijimanim potravy...

Ja som si dlhych 7 rokov hovorila tvoje slova: "ty krava tupa, blba, sprosta, sa spamataj, co to robis", a neuveris, ze mi pomohlo prave to tvoje opovrhovane chlacholenie...

Hej, ja viem, ze je to blbost nejest... ale to , ze niekomu vynadas, bude mat uplne opacny efekt ako si myslis...

lulu81

rebull! ešte k tvojej predošlej odpovedi! sliznica anorektičiek je atrofovaná ak nevieš, čo to slovo znamená, nájdi si ho vo slovníku!
možno si až taký zadubený ako sa prvý pohľad zdá! anorexia a bulímia je závislosť! a túžba po štíhlej postave je len jeden z príznakov! mnohé z týchto dievčat prešlo v detstve obrovskou traumou, ktorú si taký zadebdenec nedokáže predstaviť! ja by som ti toho mohla dosť opísať! niekto, kto si ani sám šnúrky na topánkach nevie zaviazať, by mal držať hubu a krok! najskôr si zisti, o čo ide, až potom píš sprosté príspevky! kecať kraviny dokáže každý! zdá sa, že aj ty!

Jelynka

redbull: každému sa páči niečo iné...a hlvné je, aby bol človek spokojný sám so sebou....a ak má niekto anorexiu či bulímiu tak to iba z časi súvisí práve s tým, že baba chce byť chudá...to všetko pramení zo psychyky.......

redbull

Trafena hus zagagala??
Ako sa maju tie holky spametat,ked ich tu budete chlacholit??
Treba im povedat pravdu,ze su na hlavu,a to co robia aj tak nema zmysel,a len na to doplatia.
A ake sa mi pacia?urcite nie vychrtliny,ani chude,ale take akurat,aj rici aj cici jak sa hovori
Vesiakov mam doma dost,dalsi mi netreba
A poviem vam,nemam kamosa ktoremu by sa to pacilo,take vychrtle zamindrakovane chudery,co maju problem sa normalne najest,a rataju kalorie,sa PREBERTE VSETKY !!!!!!!