Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ste dosiahli bielšie zuby?

Príspevok v téme: Ako ste dosiahli bielšie zuby?
n,,

ahojte chcela by som mať o trošička bielšie zuby... chcela by som si kupiť na to niečo v lekárni.. viem že zázraky nemôžem očakávať.. že nebudem mať biele zuby.. ako z reklamy ale nefajčím nepijem červené víno..ani kofolu... a tak by som chcela aspon o trošička bielší odtieň. Poznáte niečo? alebo vyskúšali ste niečo? alebo niečo čo absolútne bola blbosť? zase viem že to ničí sklovinu tak preto chcem rady... dakujem

n,,

a ešte by som sa chcela spýtať.. či pitie čajov (okrem čierneho) ovplivnuje farbu zubov.. naprílad bylinkový alebo zelený.... či po nich žltnú...

n,,

moje zuby sú neni citlivé tak to skúsim.. ale na zadné si to určite nedám kedže ich mám zablombované... :) teraz som si prečítala aj reakcie od ostatných ľudí.. tak to skúsim asi začnem tak po troške len po 15 min.. a ak ma začnu bolieť tak prestanem tak dakujem :)

nathália09

to je taka pasta-skôr gél s násadkami,a do tej násadky si dáš trochu gélu a nasadíš si to na horné aj dolné zúbky,a má to pôsobiť 30 min.Používa sa to 2x denne.Neviem,aké máš zúbky,ale ja som to nezvládla,mám velmi citlivé zuby.Tá pasta stoji niečo okolo 240 sk.

nathália09

časté umývanie,ale kvalitné umývanie po jedle-krúživým pohybom,alebo prášok do pečiva,alebo z lekarne biela perla.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ste dosiahli bielšie zuby? - Fórum - ZDRAVIE.sk