Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Amygdalin - skusenosti

Roman567

Ahoj žiju v mexiku a můžu pomoci při schánění B 17 a nebo pomoci zajistit lečbu přímo v Mexiku. Adrf.not@seznam.cz

RNG

Amygdalin je len jedna z mnozstva latok na liecenie rakovin. V ziadnom pripade by som sa na nu ako jedinu nespoliehal. Treba zmenit celkove dietu, brat mnozstvo silnych enzymov, vela vitaminu C a roznych inych antioxidantov, betaglukany na zvysenie aktivity a vytvarania bielych krviniek, najma NK krviniek, ktore su potrebne na likvidaciu rakovinnych buniek.
Mnozstvo roznych pristupov mas uvedene na www.cancertutor.org
Samozrejme ja osobne som vzdy za kombinacie viacerych, lebo ziadna jedna samotna metoda to nevyriesi.
Amygdalin je cytotoxicky, tj znici rakovinne bunky, ale neodstrani pricinu, pre co sa vytvorili vo zvysenom mnozstve, tj rakoviny sa budu opakovat akonahle prestanes brat amygdalin.
Enzymi a chelacia precistia telo od karcinogenov, silne antimikrobialne a protiparaziticke latky odstrania zdroje mnohych karcinogennych toxinov.
Adaptogeny pomozu telu sa regenerovat.
Najdolezitejsie na regeneraciu su latky priamo sa podielajuce na zastavenia sirenia sa rakovin(metastazy) tj latky utuzujuce "konstrukcne materialy" tela, kolageny.
Preto je dolezite brat vela vitaminu C a L-lysinu(plus arginin a ornitin), okrem inych protirakovinnych.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Amygdalin - skusenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk