Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pekne tvarované lýtka

Príspevok v téme: Pekne tvarované lýtka
gogo_inka

no, viem ze z lytok sa schudnut neda. ja ich mam dost siroke- este k tomu aj kotniky, a su aj take trosku krive. som z toho nestastna a nenosim sukne ani kratasy lebo sa hanbim.

chcela by som vediet, od ktorych cvikov sa najlepsie formuju lytka a ci to bude mat aj nejaky viditelny vysledok.

a este jedna otazka :) ak schudnem celkovo z celeho tela schudnem aj z lytok ? ja som mala mam len 160 a 60 kg... keby som schudla na tych 50 ci by to bolo vidno aj na lytkach.

dakujem pekne za odpovede :)

kate05

Chudneme rovnomerne z celeho tela ale da sa schudnut aj z lytok pravidelnym posilnovanim :) Uz po 3 tyzdnoch vidiet prve vysledky ;) Takze smelo do toho :P

ina_ingrid

Mýtus: Cvičením měníte tukové buňky ve svalové

Tuková a svalová tkáň jsou tvořeny dvěma zcela odlišnými typy buněk, které se nemohou navzájem měnit. Je tedy nesmyslné i opačné tvrzení, že při vysazení pravidelného cvičení se svalová tkáň mění na tukovou.

Je však pravda, že svaly potřebují víc energie, takže pokud omezíte společně se cvičením konzumaci potravin, svaly využívají volné mastné kyseliny z tuků uložených v tukových buňkách. Tuku tedy následkem toho ubývá.

ina_ingrid

to bodynka

tuky sa nikdy nemania na svaly , pochopte

tuky mozno iba odburat

a svaly vybudovat...ale urcite namaju zaklad v tukoch...

bodynka

Ja mam 33 cm , neboj ked celkovo schudnes pojde to dole aj z lytok. Ina ingrid je jasne ze sa boji ze naberie sval alebo ten tuk sa v jej lytok premeni na sval a to nechce. Ja cvicit na lytka neodporucam ale mozno take jemne cviky neuskodia.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.