Prilis vlhka

jankaaaaaaa

no moj priatel ho ma taky akurat, mozno trochu dat priemer, ak sa priemer berie 13cm :D mala som partnera aj s mensim penisom ako tento terajsi, no vyvrcholenie trva dlhsie jemu ako mne. ale to aj preto ze sa snazi orgazmus oddialovat aby sme mali dlhsi sex

protestant26

Ahoj Janka,tiez sme mali s manzelkou tento problem ,hlavne po porode,ale pomohli jej tie cviky.Je to dobra vec a na strane druhej sa Ta opytam ako chlap:Aku velkost penisu ma tvoj priatel???
Nemyslim si fakt,ze by bol problem v nadmernej vlhkosti.Moja terajsia priatelka vyslovene tecie pri milovani ,aj oralnom a vsetko je OK,kedze viem,kde a ako ju mam vzrusovat.Nemyslim si ,ze je vsetko o tom,aby ste mali pohlavny styk hodinu a potom sa v sebe stracate,ale o tom ,aby si naviedla partnera na tie miesta,kde Ta to maximalne vzrusuje a potom sa jednoducho nestihnete stratit...Mna to moja priatelka naucila a teraz dosiahne vrchol aj za 10 min.podla situacie..

kaciatko_7

no asi si to nepochopil ze tampony sa nemaju pouzivat na vytieranie vlhkej posvy ale na to, na co su urcene, a nie na tie tvoje stupidne napady... a posva nie je ustna dutina... za okolnosti ze je posva zdrava a zena nema ovulaciu ani nie je vzrusena nebyva velmi vlhka, takze to nie je ako s tvorbou slin... suhlasim s macka26, ze temy v kolonke "zenske choroby" by mali byt pripustne len zenam samozrejme okrem chlapov-odbornikov, ktori sa v tom vyznaju
a nemyslim zeby bol az taky problem vo vlhkosti, ja tiez vlhnem az privelmi a pri sexe mi to vobec neprekaza... myslim ze problem je skor vo velkostiach, ja odporucam tie cviky

jankaaaaaaa

adamkrt: tebe ako pride normalne kebyze pocas sexu sa jednoducho tvoja priatelka postavi, otvori si tasticku s hygienickimi potrebami, vyberie tamnon, aplikuje si ho, pocka 5minut a vrati sa s5 k sexu?????
neviem ci si v zivote nemal sex alebo co , ale toto ked nejaky muz poradi tak ja uz fakt neviem..

AdamKrt

kaciatko_7:

to mas jak s odsavackou slin u zubara. Nech to aj odsajes, stale sa tvoria. Cim dlhsie sa vlhkost odsava, tym je suchsie. Nikto nehovori nechat to tam pol hodinu. Normalne to staci pretriet, alebo nechat to tam chvilku. Telo ma tiez len obmedzene zasoby svojho prirodzeneho lubrikantu. Zasoby nie su nekonecne... :)

macka26

do niektorych tem by mali dat zakaz vstupu muzom, teda neukojenym chlapcom, lebo co prispevok, to hovadina jak oci.

sa chodte ukajat niekam inam chlapci

ninini

ja som kedysi tiez doslova vytekala a teraz uz nie teraz som vzdy vyschnuta a mozem byt akokolvek vzrusena, a je mi z toho az smutno :( bud rada kym si moc vlhka

kaciatko_7

AdamKrt vidno ze si chlap... asi ked si tam da tampon alebo to vytrie nejakou utierkou tak LOGICKY bude zase sucha a to zasa ani nechce ked si cital jej predosly prispevok... jednoducho chce byt vlhka taka akurat, aby ju to nebolelo a na druhej strane aby citila ze nieco v sebe ma... a to sa podla mna neda, kazda z nas je ina... bud vlhnes az privelmi alebo trochu alebo vobec... nemyslim zeby sa to nejak velmi dalo ovplyvnit... a davat si tampon mimo menzesu nie je dobry napad, ma vysoku absorpcnu schopnost mohlo by jej z toho prist zle...