Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

som trošku iná:)

Príspevok v téme: som trošku iná:)
futbalistka

nemám žiadný problém len som sa chcela opýtať:)...ja som asi jediná baba čo sa zaujíma o šport tak velmi...mám ocina futbalistu a brata tiež...každý deň si pozriem výsledky futbalu a aj iného športu....niekedy si podám tiket...mám prehlad väčší ako ktorýkolvek chalan....niekedy mi to príde také zvlášne až:))...že baba v mojom veku má záujmy práve v tejto oblasti..pritom nehrám žiadny šport....ked som s priatelom doma tak on by si radšej pozrel dvd a ja nejaký futbal alebo tenis:))...chcela som sa len opýtať,či je tu tiež nejaká baba čo ma podobný "problém" :)

jajka001_

normalne, kamoska je tiez taka, pozeravala s tatkom šport, pri vybere partnerov zaťažena na športovcov, sledovala spravy, vysledky - aspon mas o com kecať s chalanmi :)

khomar

tak ja zase naopak som chalan, takmer uz muz xD a je mi uplne fuk ci sme vyhrali nejaky futbal alebo hokej, no jednoducho absolutny nezaujem, to uz radsej vsetko mozne ist robit nez sledovat tie nudne sporty v TV, som ja divny?:)

futbalistka

my milujeme romantiku..a tie športy to sú len taký moj koníček žiadna úchylka..ja som len chcela vedieť,či je tu tiež niekto taký...a myslím,že v každom z nás je trochu romantika:))

futbalistka

mám priatela a zase on je u mňa vždy prvoradý..často pozeráme dvd rôzne filmy..romantika....ale včera som napr. pozerala finále futbalu chvílku:))

nathália09

no vidíš,nie si sama-ak máš alebo budeš mať priatela,ktorý miluje šport,ako ty,tak len bude rád,že budete spoločne chodiť na nejaké zápasy,alebo pozerat jeden program.Veď to je fajn,podľa mňa:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

som trošku iná:) - Fórum - ZDRAVIE.sk