Panna + sex s ex?

sususu

cupacups, ja si vobec nemyslim ze si stetka.
chapem ta, najma ak si este do neho zalubena.. uz to chces vyskusat a vravim ak si zalubena, v tom pripade sa odolava este tazsie..
ci sa mylim?

GiovanniX

ja ani nevravim ze si,ale porozmyslaj troska,si panna a chces mat sex 1.bez lasky,2.bez vztahu,3.s byvalim,je to normalne podla teba?Lebo podla mna vobec nie je...Mala by si si najst priatela koho budes lubit,aj on teba a s nim ho stratit a nie s byvalim....To ked raz povies dakemu buducemu potencionalnemu priatelovy ze stratila si panenstvo,alebo mala si sex s byvalim a tak byvalim ze uz ste sa rozisli,tak utecie od teba,ja by som aspon utiekol cim dalej tym lepsie...

cupacups

GiovanniX: nie som slapka.
ja neviem ako to povedat ale mam byvaleho rada a mame dobry vztah az velmi dobry by som povedala a sem tam sa hasterime ako surodenci ale rozisli sme sa kvoli tomu ze to vo vztahu velmi neklapalo :/

GiovanniX

to si myslim ze mas priznaky slapky,mas to jedno ze s kym,aj tak ich budes mat viac,ale nato nezabudni ze ani bicykel si neopre o teba normalny chlapec...

niekto

chces to darovat tvojmu ex stoji ti za to ? nechces cakat na niekoho s kym budes chciet byt ? nebudes to lutovat ? tak do toho....