Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ideme od zajtra na to? Baby, pridajte sa! Spolu to ide ľahšie

Samuelaa

Obdivujem ľudí, ktorí keď stresujú tak chudnú. Ja vtedy jem a priberám. Keď je pohodička, rozložím si porice, jem pravidelne, behám, ale keĎ stresujem, všetko padne...

pucca

Samuelaa, ja mam s tymto velky problem. Ked mam svoje dni, tak mam strasnu chut na vsetko, hlavne sladke.. Je normalne ze v tychto dnoch mame o nieco vacsie brucho, ale vaha stupa koli zvacsenej chuti do jedla.

Samuelaa

Chcem sa opýtať, že či počas vašich dní zvyknete pribrať a koľko a či sa to potom stratí, alebo sa zastavíte na tej istej váhe..

pucca

Cavte baby, takze druhy tyzden zaciname :D
Ja mam dole pol kila..hm, snazim sa to brat pozitivne :D takze vaha 74,5. Chcem mat aspon takych 69 :D
Tinaaa, gratulujem k uspechu velmi sa z teba tesim :D
ostatnym babam zelam tiez vela kil dole, aj ked pri tych vasich vahach co sem vypisujete,to nie je az take strasne :/

siwonka

ja sa po víkende ani nevážim..bo som bola na tom wellness a ece bude vyššia váha, aj ked bolo povedane v tej diete ze nepriberiem ale zistovat sa mi to nece :D ;)..ale zas taham 13dnovku :))..
zaujima ma aky máte jedalniček, lebo hentoto ma prestáva baviť a mam potom vseliake chutky hehe :)

pusinkaaa

Gratulujem tinka...:)) Noo ja a moha vaha ... hmm ked som sa minule boolo to 63,5 ked dnes rano 64,1 ... ja uz neviem :// Ta moja difitalna je nejaka divna alebo co :D
Skoda ze tam nie je som tych 61... Ale tak som trpezliva :) nema zmysel to stale sledovat asi, len to dost laka :))

Tinaaa

Ahojte baby :)
tiež sa pridávam k obdivu pusinky, že po dvoch kockách čokolády vieš povedať stop.. ja som si tiež dala.. nie dve kocky, ale dva riadky.. ale to bolo v rámci učenia na poslednú najťažšiu skúšku.. prvý týždeň zamnou a kilo aj nejaké drobné dolu.. len nech to takto ide ďalej.
A čo vy???? pochválte sa

Uzlik236

Ajojte baby ja sa tiež pridávam...meriam 168 cm a vážm 57 kg ...viem,že to ešte není až tak tragické ale moja stabilná váha vždy bola 50-52kg lenže som sa začala nepravidelne stravovať a už šla váha hore a necítim sa dobre takže chcem svoju pôvodnú váhu..:) držím vám palce :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ideme od zajtra na to? Baby, pridajte sa! Spolu to ide ľahšie - Fórum - ZDRAVIE.sk