Ideme od zajtra na to? Baby, pridajte sa! Spolu to ide ľahšie

NICI

caute zienky..tak ja sa sem kvam teda tiez pridam..aj ked ja uz dietujem resp.chudnem od februara:D zatial som dala dole 6kg ale sa mi to troska zastavilo :DD

kattte

ja viem,ale v prvom rade si musim dat do hlavy signal-cica nezer.minuly rok som pekne schudla 9 kg a tento este dva.ale za posledne mesiace som sa rozzralasladkostami :( tak hups to vidno.tak musim ich dat dole aby som si neprilepila dalsie.joj aby to bolo raz dva pocitam ze za tyzden O,5 dam dole :)

kattte

mozem sa pridat? musim sa uz nejak dokopat a nie od zajtra,ale dnes som zacala,moja vaha 63 a chcem ist na 60-61 tie 2kg,chcem vylucit cukor a prilohy k hlavnemu jedlu,snazim sa jest v 3 hod.intervaloch male porcie a funguje to-mam to odskusane.

Samuela

Rew, ja presne to isté...dve kocky čokolády?:D U mňa nemožné:) Ale po týždni bez sladkosti mám 2 kg dole. Veľmi ma to začalo baviť:)

rew

pusinkaaaa> obdivujem ta, fakt :) ze si schopna zjest 2 kocky cokolady.. je ked si nejaku otvorim, zlikvidujem ju celu aj keby som sa neviem ako snazila to nespravit :D take tie reklamne tahy ako obal ktory sa da znovu zatvorit su pre mna strasny nezmysel :D preto si kupujem take male 30-gramove tycinky :D
jo a este nieco.. netrap sa tym kolko mavas cez den... je normalne ze ked od rana vypijes pol litra vody, automaticky vazis o pol kila viac.. je lepsie vazit sa len rano, aj to nie kazdy den, aby si nebola sklamana ked vaha bude kolisat par deka hore-dole, to je normalne. Ako moj ocko raz vyhlasil ked sa mu kolegyna chvalila ze schudla kilo: ja ked sa poriadne vy***iem, vazim o dve kila menej :D

pusinkaaaa

tinka a ty mas teraz aku vahu???inak baby strasnee je ked sa mate velmi vela ucit a dostanene chut na SLADKEEE...este ze som odolala :) ale dnes mam maly prehresok .....dve kococky cokolady;-) a odlomila som si z briosky .. ale iba kusok :) Proste dam si aj sladke ale malo....

pusinkaaaa

dakujem ....... no rano sice vazim m63,5 max. 63,7 viac nie ale co z toho ked si nieco dam a hned tam je skoro 65..::/ chcem aj pocas dna mavat meneeej ......

hassy

ja som v podstate jedna aj pred tym takto, len som jedla strasne mastne jedla...pizza, mcdonald, a pod.... vzdy som ale jedla obed vecera, sem tam na ranajky jogurt....ja som si to len upravila, chcem jest zdravsie jedla, zeleninu, ovocie, a tak...:)

hassy

ale ja nedrzim dietu...ani nejem tak ze sa "pomylim"..proste jem vtedy kedy som hladna a neprepchavam sa zbytocne...