Ideme od zajtra na to? Baby, pridajte sa! Spolu to ide ľahšie

pusinkaaaa

noo ked som sa v sobotu rano vazila som mala 65 .Vazila som sa vcera a mam rano 63,5 :nejem sladke, nejem vecer..... :)ty mas aku hm/vysku?

pusinkaaaaa

Caute baby.. takze ako , drzime sa? ja som tento tyzden ododlala tolkym pokuseniam... az som na seba pysna :)) V podstate mi to nechyba.. Len teraz mam svoje dni a trosku hormony lomcuju ale drzim sa :)) Kila myslim idu dole, aspon sa necitim taka ... rozkysnuta. Viete ako ked sa dobre najete. Tym ze jem menej . A nejem sladke-maximalne osladeny jogurt aj to len activia a pod. Ked sa dostanem na tu 60 bu to SUPEEER :)) Miule rozmyslam ...dam si zmrzlinu, nedam si ... A potom ze NEDAM , lebo zjem ju za 5 min a kto bude za mna zhadzovat kus sadla co z nej bude mm mat na bruchu ? :D Krasne zmyslanie ;-))) TAk drzte sa baby a dajte vediet co a ako , pripadne vase hm . uspechy :)) Pekny den

Samuela

Ďakujeme micuska69 za cenné rady. Za štyri mesiace si schudla 6 kíl. Môj problém spočíva v tom, že keď sa do niečoho poriadne dám, tak nepoľavím. Tak som pred troma rokmi schudla 16 kíl. Asi by to malo ísť pomalšie, potom nepríde jojo efekt, ale mňa to tak baví keď začnem...Jem pravidelne a normálne, veľa pijem a behám 5 krát do týždňa. Váha sama ide rýchlo dole..Za 5 dní som schudla 1,7 kg. Viem že to je rýchlo,ale beh robí svoje..

micuska69

caute baby, myslela som ze som beznadejny pripad...nejak kila a tukove vankusiky nesli dole, ale buchla som po stole a povedala si, ze 24 rocna standa s vyskou 160 cm predsa nemoze mat skoro 73 kg...treba len chciet a nenechat sa odradit tym, ze to za mesiac nejde...zacala som jest "zdravsie" jedla...a ked si dam tie "nezdrave" tak len v obmedzenom mnozstve. jem 5 krat denne, tym padom nie som hladna a nezjem potom toho tak vela akoby som jedla len 3 x denne. prinutila som sa pit aj viac vody 2-3 litre denne a metabolizmus sa zrychlil. chododim na zumbu 2x do tyzdna...konecne to nie je cvicenie ale zabava...kupila som si bicykel normalny :) a je to super od 12.1.2010 kedy sa zacala moja cesta za stastim :) sa mi vaha upravila z vtedajsich 72,3 kg na 66 kg (dnes rano som sa vazila). viem ide to pomaly ale isto :) a rychlo sa ani pes ne... takze pevne verim, ze nepride jojo efekt a ze casom dosiahnem svojich vysnivanych baťovských 59 kg. netreba hladovat, treba jest aby sme zili a nie zit aby sme jedli to e cele. 70 % uspechu je v strave a 30 % v cviceni bez ktoreho to nejde, lebo by sme len ovisli :)jo a ked si date 2 lyzice (pripadne menej) jablkoveho octu a doleteje 2dc vody, tak nebudete take hladne a do tela dostanete vela vitaminov, nie je to drahe ale pozor ak mate zaludocne problemy...tak baby trimce se :)

Macca

To lolek:

Prosim ak mas zaujem radit ako sa zdravo stravovat, zaloz si vlastnu temu v kategorii "Spravna vyziva / zivotosprava" a urcite sa k tebe pridaju ludia, ktori o to budu stat.

Ostatni prosim, nereagujte na neprajnikov temy, ignorujte ich a reportujte.

Dakujem

siwonka

dobré ranko aj tebe :))...dnes sa kolega pýtal či som schudla :) takze to je uz aj vidno :D juhu...
ale tento víkend to porušim troška, lebo ideme nieco ako wellnes pobyt..ale od pondelka sa pokračuje! :)

slniecko_V

a vieš čo mne normálne zdravá a diétna strava chutí viac ako tá nezdravá...už je moje telo asi znechutené z takej stravy...