Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zafarbené zuby

Príspevok v téme: Zafarbené zuby
zubcek79

Doteraz som nič také na zuboch nemala. Myslela som, že to je zubný kameň, ale zubárka povedala, že žiadny nemám. Pijem veľa bylinkových čajov, viem že to je z toho, ale neviem sa toho zbaviť. Asi to poznáte, také oranžové zafarbenie v medzizubných priestoroch, na bokoch zubov. Už som skúšala peroxidom 3%, ale ani to s tým nepohlo. Čim si to môžem vyčistiť?

zubcek79

bylinka, to sa tam povrchovo usádza. Látky, ktoré čaje obsahujú a je ich veľa. Nie zvnútra ako si asi myslela, že mi zafarbili zuby. To nie celé zuby, iba spodne časti.
Už som rozmýšlala nad dentálnou hygienou, len žiadnu nepoznám.

mate59

choď na dentálnu hygienu a tam ti to odstránia.Zubárka to nerobí, tá len pri preventívke odstráni zub.kameň.

zubcek79

No ale nechápem prečo sa mi to teraz urobilo.31 rokov som mala zuby normálne a teraz to vyzerá hrozne. Skúsim ten tee tree oil, ale neviem...nechápem prečo mi to zubárka nevyčistila.

joni_

ja som mala flaky na zuboch od liekov a celkom dobre mi pomohla zubna pasta Tea tree oil od dr. Mullera bieliaca, pomerne rychlo uz po dvoch dnoch mi zmizli tie hnede flaky, ale celkove bielenie zubov sa nepodarilo, na to bola zase ta pasta slaba

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zafarbené zuby - Fórum - ZDRAVIE.sk