Vlhky zensky orgazmus

Príspevok v téme: Vlhky zensky orgazmus
thigrica

Chcem sa opytat, videla som orgazmus jednej zenskej ktora sa tak spravila ze zo seba vystriekla riadny prud (a teraz neviem coho). Akoze bola to riadna supa, ktora doletela urcite cez pol metra. Orgazmus som uz zazila ale toto sa mi este nestalo. Co je to za tekutina? Ma s takym niecim niekto skusenost?

love doctor

zavisi od zeny. obycajne je to trosku viac ako muz. Avsak iste zdroje tvrdia ze od par kvapiek az po pol litra (co sa mi az nechce verit)

thigrica

a ake velke mnozstvo tej tekutiny je schopna zena vyprodukovat? je to priblizne tolko ako pri muzskom orgazme ci viac?

love doctor

thigrica- aj viac ti poviem, ak budem vediet, len sa pytaj.
frontman- aj to ze sa hanbia, ale niekde som cital ze zeny su velmi slusna kopka a sa casto boja opytat a chodia okolo horucej kase. Kdezto muzom ked nieco nie je jasne tak to hladaju dovtedy, kym na to nepridu.

thigrica

dik love doctor... presne take nejake vysvetlenie som chcela pocut resp. precitat si... dik ze si nas priviedol na spravnu cestu

love doctor

ak chces poslem ti linky , si tam o tom precitas.,; avsak su v Anglictine, lebo na Slovensku sa o to asi malo ludi zaujima.
Frontman - aspon si sa ukazal ako spravny chlap. Vidis my chlapi to mame vsekto zbehane a spozerane, este viac ako zeny.

love doctor

ludia ludia. to sa vola zenska ejakulacia. Co som sa ja o tom nacital a napozeral; tiez som nevedel co to ma znamenat ked ma byvala ostriekala. Vravim si: " Do frasa a toto co je, to ma naozaj nemusela ocikat".
Neskor som sa o to zacal zaujimat a zistil som ze to nie je ziandy moc, pochadza to zo zliaz ktore sa nachadzaju tam kde je tzv bod G. Vraj asi 90% zien ma tuto moznost , avsak len 10 % ju vyuziva. Z mojej terajsej partnerky len riadne tecie, skoda; potesil by som sa aj tej fontane, kedze teraz viem co to je. Inac pre DEE: ta tekutina nie je v ziadnej maternici, a zlozenim skor pripomina muzsky ejakulat ako moc. ( ucime sa cely zivot):))))

thigrica

kamaratka mi tvrdi ze je to normalne ze aj ona stale pri orgazme strieka. no neviem si to osobne predstavit. a cudovala sa ked som jej povedla ze ja nic nestriekam, hoci mala som uz orgazmi ze feest.