Solárium

nikita_nika

Ahojte chcem sa opytat čo je dobre na spalenie od solarka
pretože som sa spalila celé telo
a hlavne tvár ktora má dosť teraz páli a stipe
mám spale aj viečka takže nemôžem poriadne ovtorit oči a hrozné mi slzaveju
prosím o pomoc ako sa z toho rychlo dostat

lili.a.

Záleží od tvojej pokožky. Zvyknú chodiť tak prvé razy na 3,4 minúty, záleží aj od toho, aké sú silné trubice. A záleží aj na tom, ako často chceš chodiť. Opýtaj sa na to tých, čo robia v solárku. Mali by ti vedieť poradiť.

Miša

Mám ešte jednu otázočku. Ako by som si mala postupne pridávať minúty? Najprv som bola na 4, potom 5 a zajtra idem znovu. Mám si ešte asi párkrát dať 5 minút až potom prejsť vyššie. Som dosť svetlej pokožky a nechcem sa spáliť...

mirka83

baby, mne keď vyberali znamienka som mala zákaz do solárka mesiac.. ale ked si to prelepíte, nič za to nedáte, bude to istejšie keď sa bojíte a ked si nechcete prelepovat dajte si na to aspon nejaký silny krém proti UV ziareniu.
a krémovať sa má iba s krémami určených do solárka. Tieto krémy predávajú v každom solárku a keď chcete niečo lacnejšie dobrý krém je aj Dermacol opalovací krém do solárka - z drogerky. Ale radím Vám na znamienka si kúpte obyčajný opalovací krém so silným faktorom + môzte si to dat aj na tvár proti spáleniu.. Ja to tak robím

miauu

ellia: to by som aj ja rada vedela nevie niekto odpoved? :) a ake kremy sa pouzivaju? normalne na opalovanie na slnko?

jancecka

ja som prvý rok teraz biela jak stena :D prirodzená, si myslím, že fajn, veĎ je to v móde, a včera mi jeden úplne cudzí človek povedal, v práci, že či som chorá, prečo som neopálená :D veď už slniečko svietilo :D trošku ma to síce zamrzelo, ale čakám bábo, tak si myslím že predsa nebudem bábätko opekať či v solárku alebo na slniečku, ale súhlasím s názorom, že človek je krajší, pokiaľ je zdravo a primerané opálený :D