neviem co sa deje...

Príspevok v téme: neviem co sa deje...
smutna321

...s mojim priatelom. od vcera vecera ma akosi ignoruje. a ja stale uvazujem co sa stalo, ci som ho niecim nahnevala alebo co mu zase preletelo hlavou ze sa takto sprava. zajtra mam dolezitu skusku a neviem sa sustredit na ucenie, furt len rozmyslam co sa stalo. ako mam veci prehodit cez plece, ze ved sa dako vyriesia? a sustredit sa na to co je teraz dolezite, ked mi hlava lieta niekde uplne inde? :(

zu17

nuz tak potom co cakas? A preco si uprednostnovala nieco ine?? Teda neviem, co to bolo, ale zamysli sa nad tym preco... asi si s nim nechcela byt. A teraz to chces zachranovat...

smutna321

napisala som uz dovod...dlhodobejsie som uprednostnovala ine veci pred nim, upozornil ma na to ale ja som pokracovala...

zu17

no pod s pravdou von smutna :-)) co si mu vyviedla? Ok, tak 150 km vzdialenost a rupnutie nervov moze byt dovodom na rozchod cez icq..

nechapem

stále neviem(e) dôvod tohto rozchodu...ako mu "rupli nervy", z čoho? veď si vravela, že si mu nič nespravila..

smutna321

chapem preco to urobil takym sposobom akym to urobil...sme od seba momentalne vyse 150kilometrov takze osobne stretnutie nemohlo byt a rupli mu nervy proste...hovorim si ze ak mame byt spolu tak raz spolu budeme, ak nie tak sa mozem aj na hlavu postavit a nebudeme spolu...

nathália09

neverím,že mto skončilo.Možno sa unáhlil,,,,,ved počkaj nevešaj hlavu.Držíme ti tu všetky palce,aby sa to vyriešilo.No,sme velmi zvedavé ako to naozaj dopadne,lebo ja neverím,že naozaj po tolkych rokoch chce rozchod a ešte cez internet.to je také na hlavu.

zu17

po 4 rokoch vztahu ta "nechal" cez ICQ?! Tak to mu ani za to nestojis, aby ste sa stretli a normalne sa ako dvaja dospeli ludia porozpravali? Prepac, ale ubohe...nech sa stalo cokolvek, ale takto ´vazny´vztah sa neukoncuje cez icq, fb a podobne