preco sa chalani zacnu chovat z nicoho nic divne? =/

Príspevok v téme: preco sa chalani zacnu chovat z nicoho nic divne? =/
momo11

dost necakane mi do cesty prisiel jeden chalan a v case ked som ani nohu nevytiahla von,mala som asi tyzden a pol pred statnicami... z videnia sme sa spoznali, byvame pri sebe veelmi blizko, a spojil nas net...pekne smsky, caste maily, na druhom stretku pusa ...a teraz ako mam po vsetkom, pomaly ani nenapise, dvojzmyselne maily sa vytratili...nepozyva nikam von,proste akokeby zmena o 180 stupnov...proste nechapem...nechcem aby vedel ze som si namyslela ze z toho bude nieco viac, ale ze z toho bude nic som si nemyslela tiez..takze teraz neviem ci si nasiel inu, alebo ako =/

AdamKrt

momo11: Trochu zovseobecnujuca otazka.... Tiez by sa dalo povedat, preco sa velke mnozstvo zien sprava divne... :)

momo11

ach jaaaaaaj...radsej som ho nemala stretnut =/...nemam chut si take nieco zase zopakovat...
dafh
ja som mu vcera napisala tak ako vzdy, ak odpise odpise, ak nie, tak sa potvrdi ze je to magor, skoda ho..jedno stretnutie na vyjasnenie vsetkeho by bodlo, tak uvidim ci sa spamata, alebo co..

dafh

Taketo spekulacie... podla mna sa to da jednoducho vyriesit, sa mu ozvi a sa ho popytaj co mas na srdiecku a zistis aspon na com si, myslim ze neviediet co sa deje je ta najhorsia varianta, v hlave same hypotezy... :)

jajka001_

je to asi taky typ co to skusa na vsetky strany, a kde sa mu dari, tam ide,ked sa mu zapaci ina, tak ide...pobehaj :) lichotky sem, tam, prilis lacné
pozor na šrouby do hlavy :)