Arganový alebo makadamiový olej?

kikush

No ja som vyskusala arganovu kuru na vlasy a som maximalne spokojna, mam suche vlasy takze urcite este zopakujem. A teraz ho planujem kupit a vyskusat aj na pleti.

delphia

ja sa nestacim cudovat ake zazraky robia pripravky Natura House s pletou Mariky17 :))
Marika ako to robis, ze ti od arganoveho oleja miznu dokonca aj jazvicky? ja ho pouzivam uz dlhsiu dobu, no ziadne zazraky sa nedeju :D
vies ty vobec fyziologicky ako by prebehlo vyhladenie jazvy? gratulujem! to, co u niekoho dokaze skalpel chirurga, u teba to dokaze mesacna aplikacia arganoveho oleja ;)
..a sustavne ta reklama na ich (svoju?) stranku...:D

Dimik

Ja som ti tiež nedávno kúpila argánový olej, masírujem si ho do tváre namiesto nočného krému a do okolia nechtovej kože. A je fantastický! Nechtíky sú krásne bez záderov a aj pokožka je pružnejšia a jemnejšia, uvidíme po dlhšom čase. Investíciu neľutujem! Na vlasy mi príde príliž drahý, tam postačí olivový olej.

Marika17

a zabudla som jarganový olej e výborný na veľmi suché vlasy, na rozštiepené končeky. Ale keby ste chceli regeneračný olej na celé vlasy Natura House má aj špeciálny výrobok - intenzívna vlasová kúra aj šampón s arganovým olejom. Vyzerá to dobre pozrite na www.natura-house.sk

Marika17

asi pred mesiacom som si kúpila arganový olej od Natura House,povedala som si že ho odskúšam a porovnám ho s mandľovým olejom, ktorý som doteraz používala.Myslím , že som veľmi dobre kúpila 10 ml stál 4,50€. Skutočne stačí málinko nanášať na celú tvár alebo lokálne napr. na vrásky, jazvičky a vmasírovať do pleti. V porovnaní s mandľovým olejom je mastnejší, čo mi teraz v zime vyhovuje, trošku dlhšie sa vstrebáva ale pleť je po mesiaci pevnejšia, možno som aj omladla:-), ale to posúdi okolie, ale všimla som si že jazvičky po vyrážkach, ktoré mám od potravinovej alergie mi zmizli. Z čoho mám radosť. Takže ak by ste si mali vybrať tak arganový olej určite uprednostnite !

RNG

Arganovy olej je sice velmi drahy, lebo arganove stromy rastu len na celkom malej oblasti v Maroku, obsah olejov v nich nie je nic zvlastne, ale maju hodne vitaminu E, antioxidantov fenolov a squalene.
Ale su aj lepsie a liecivejsie oleje na trhu, menej drahe.
A vitamin E polyfenoly a ine antioxidanty sa daju pridat lacno do cohokolvek.

nathália09

ja som o tychto olejoch nikdy nepočula,a o marhulovom a neviem ešte akom....skade mate take info a kde ich kupujete tu na nete?