ako to vnimaju muzi

Fihaaa

wapman- ja netvrdim ze treba lezat cely cas pocas sexu,zmena poloh vsetko ok...stereotyp je nudny,len hovorim ze ked sa zena "nahodou" sama seba nedotyka a uziva si dotyky toho druheho neznamena ze je automaticky poleno...proste ja mam radsej priatelove ruky ako svoje:D
v podstate na to nemame velmi rozdielny nazor..len nemam rada skatulkovanie "poleno a mrtvy chrobak"..

protestant26...ad1 velice suhlasim..:D

Wapman

Fihaaa netvrdim ze si ta kocka neuziva, ale podla mna je to lepsie ked je zena pruznejsia pri sexe. Myslim tym prehodit zopar poloh pri sexe nielen rozlozit nohy a ....je to aj o fantazii,experimentovani a uvolneni...nevravim ze za jednu noc preskusat celu kamasutru, ale nie stale tu istu polohu!tiez som nepisal aby sa pocas sexu sama obchytavala,a hladila. To ze sa chvilku pohra s prsami alebo klitorisom len prida na vzruseni obidvom, ale no... Ja ti to neberiem kazdy ma rad nieco ine. Len som reagoval na otazku ci to chlapom neprekaza-To rozhodne Nie.

protestant26

Ak sa mozem ozvat tak ad1 : Myslim si ze ked chlap povie ze je zena v posteli ako poleno,nieje to jej chyba,ale jeho-nedokaze ju poriadne vzrusit a uspokojit :)))
a ad2 : Je to super a velmi vzrusujuce,ked si to vie dievca takto uzit a hladi sa popri tom aj sama...

fihaaa...

wapman- vies nie vsetky zeny ktore lezia alebo natrcia rit su ako poleno..niektore to tak maju rady,ked ma vsetku aktivitu v rukach chlap(nehovorim ze pocas celeho sexu)..nie ste tu na to nahodou vy aby ste nas hladkali atd.?ked sa budem chciet hladkat a mackat si prsia tak sa dohodnem so svojimi rukami- pred spanim v posteli alebo uz whatever..

a inak ja si tiez nemyslim ze je divne sa hladkat sama pocas sexu...len na margo tych "polien"

niekto

je to sexi
ale ked si to raz zacala robit sama som sa pochvili citili ako piate kolo na voze ;-)
treba sa rozpravat to robi zazraky ;-)

Wapman

Ved aspon chlap vidi natebe ze si ten sex vychutnavas a paci sa ti to. Horsie je ked zenska lezi jak poleno alebo si natrci rit a len caka kedy chlap skonci. Nechcem nikoho odsudzovat,ale su aj take zenske jak smutna vrba.

sususu

chlapi, to vazne?! no teraz ste ma potesili, lebo keby si ho predo mnou chlap zacne sam robit rukou pocas sexu.. to by som mala pocit, ze som uplne neschopna. ale ak to vy vnimate tak ako pisete.. to som rada:) len dufam, ze to tak vnimate vsetci.