Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyber make-upu..

Príspevok v téme: vyber make-upu..
klara 007

podla coho si mam vediet vybrat ten spravny make-up? v zivote som to nekupovala, lebo neviem podla coho ho mam vybrat a nema mi kto poradit.
su nejake kriteria ze na aky typ pleti sa aky viac hodi alebo tak?
a prosim vas aky je rozdiel medzi tekutym a tym praskovym (neviem ako sa to presne vola) make-upom? kedy sa ktory pouziva. dakujem

levicaaaaaa

Vichy? na to som zas nepočula nejaké chvály... :/

neviem nič o tvojej pleti, tak ťažko niečo konkrétnejšie radiť, skús napísať koľko máš rokov, a aký typ pleti

matamata

klara nie pudrovy make-up , ale puder..to je rozdiel..pudrovy make-up ma funkciu make-upu, len je praskovy, ale puder je len fixator make-upu a taktiez zabranuje lesknutiu

klara 007

jeeej holky, tak dakujem ;)
a ano mam mastnu plet, takze si mam teda kupit ten pudrovy? lebo ja som pocula zevraj sa vzdy dava najprav ten tekuty a az potom na to ten pudrovy.. ale ja neviem preto sa pytam.
a nejaku konkretnu znacku mi neviete poradit? pocula som ze vraj ze vichy dobra..

simka111

Ja som si este idealny mejkap nevybrala kedze mam problematicku plet ale.....
viem ze mejkap si treba vyberat podla typu pleti a podla odtiena,ak mas problematicku mastnu plet zo sklonmi k akne tak je lepsi pudrovy ktory absorbuje mastnotu ak mas normalnu tak kremovy a ak mas suchu tak nejaky hydratacny a co sa tyka odtiena tak najlepsie je taky ktory sa podoba farbe tvojej pleti to znamena aby nevyzeral ako maska... idealne by bolo zobrat si v obchode zo vzorky na ruky a ist vonku do svetla kde si nanesies na plet ale to by predavacky pozerali jak na blbu....takze staci ak si das na ruku a vyberies pribliznu farbu :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyber make-upu.. - Fórum - ZDRAVIE.sk