Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

fotografie

Príspevok v téme: fotografie
essmi

ahojte :) ... strašne rada fotím ak mám pravdu povedať fotím naozaj každú blbosŤ čo uvidím ale len takú čo sa mi páči samozrejme ;) ... mám problém že u nás v okolí tu nikde nieje moc toho čo fotiť tak mám dotaz či nepoznáte njake pekné miesta na krásne fotky :) niesom umelec ale niekto vraví že tie fotky sú pekné mňa to len proste baví :)

joni_

no nevadi, bud trpezliva a venuj sa foteniu aj tak, zatial na mobil a postuduj aj nieco o teorii a casom sa uvidi, dufam ze ten fotak bude :)

essmi

mám málo ročkov ešte na brigádu budem maŤ 14 :) .. a šetriť ... to som si povedala už aj ja :)) ... že z vreckového si budem šetriŤ ale raz mi treba toto a raz zase hento tak sa mi peniašky z vreckového rýchlo minú a o foťáku možem o5 iba snívať :)

joni_

essmi, ja tiez momentalne nemam fotak :( jeden cas som si poziciavala od nasich, takze teraz mam len mobil a tiez nic moc, ale mozno na Vianoce to poriesim
prostredie myslim nie je az take dolezite, ak mas dobre oko, ak dokazes dobre vnimat veci okolo seba, vzdy najdes nieco na dobru fotku, ja zial nepoznam Trencin, nie je tam niekde v okoli trochu prirody? nezvyknes chodit trochu na turistiku? skus si trochu aj postudovat teoriu okolo fotenia, venuj sa tomu, zlepsuj sa a casom snad aj kvalitny fotak bude :) neviem kolko mas rokov, nedalo by sa nasetrit na nejaky jednoduhsi fotacik? alebo ist v lete na brigadu?

essmi

no tak som z trenčína a bolo by mi úplne jedno čo by som fotila ale keĎ si pozerám tie fotky tej prírody kde sú stromy z ktorých opadáva lístie alebo krásna lúka plná kvetov tak mne je až do plaču :) ... len problém je že som ešte malá a rodičia nevedia pochopiť že ma to naozaj baví to fotenie :) takže mi nechcú kúpiť fotoaparát a ja mám mobil takého typu že to robí príšerné fotky ako je tam napísané že 12,1 mpx ale mám pocit ako keby sa sekli o jednu desatinnú čiatku ;) veď typický číňania ;) ale je to jedno hlavne by som potrebovala njake to prostredie :))

joni_

tak to sme dve, ani ja nie som umelec ale velmi ma to bavi, penke miesta - to zavisi odkial si a ci chces fotit prirodu alebo hystoricke pamiatky atd...
ja chodievam k Vahu, na take miesta kde nie je vela ludi a potichu pozorujem zivot v trave alebo aj na rieke, vlani sa mi podarilo nafotit krasne labute, zelene zabky vyhrievajuce sa na kameni a podobne veci :) vyborny relax

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

fotografie - Fórum - ZDRAVIE.sk