Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bozky na krk

25

nie kazdeho vzruje to co si myslis ze by mohlo.mna bozky na krk vedia dostat do varu ale nemam rad cucanie a lyzanie bradaviek.mam strasne rad bozky na celom chrbte,sija,krk,usi,hmmmm....ale bradavky nie.tie ma vobec nevzrusuju.takze skus ine miesta.inak este jednu vec by si mohla skusit.skus to na krku pocas suloze.lahni si nanho,uplne pomaly sa nasuvaj a vysuvaj a pridaj do toho bozky na krk.zacni pomaly zrychlovat a zvysuj vasen bozkov.nezabudni na usi.toto by ho mohlo dostat.

xD

no dneska som to so svojim skusala, ako somtu citala v navode :D nejako sa nechytal :D bud bol vystaveny, alebo zaujaty filmom xD :D ale inokedy to naozaj zabralo a potom mi tak funel do ucha :D

Lolla

bozk na krk je najlepšia vec pre chlapa.ten moj to miluje :)
najlepšie je začať jemne len bozkávať perami a po chvíli pridáš aj jazyk a prechádzaj celým krkom..najlepšie je počas bozkávania ,,nenápadne" prejsť z pier nižšie cez krk,klúčnu kosť (to miluje) a aj ušné lalôčky :) z toho sa m postavia chlpy na celom tele.a možno aj niečo iné :) uvidíš :P

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bozky na krk - Fórum - ZDRAVIE.sk