Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krivá chrbtica

Príspevok v téme: Krivá chrbtica
fasta

Dobrý deň!
V poslednej dobe ma veľmi bolia kríže, zistil som že moja chrbtica je krivá.Mám len 15 rokov, a rád by som sa opýtal, či s tým mám zájsť k doktorovi, alebo či nemáte s tým nejaké skúsenosti- či nepoznáte nejaké cviky ktoré mi pomôžu.
Vopred vám ďakujem za odpoveď

s pozdravom fasta

zu17

urcite to chod poriesit k lekarovi, ja mam 25 a dvojitu skoliozu a to len preto, ze si moja detska lekarka nevsimla, ze som za 1 rok vyrastla cca 10cm (nahle) a pokrivila sa mi chrbtica. Prisli mi na to az v 18-tich, kedy som bola parkrat na takych cviceniach, dostala aj domov cviky... Momentalne mam problem s priamym drzanim tela (v stoji), boli ma chrbat a bohvie co ma este caka. Snazim sa vsak pravdidelne cvicit. URCITE TO NEZANEDBAJ, ABY SI NEDOPADOL rovnako... Drzim palec!

pajky5

Chod k svojmu doktorovi. Ten ta mozno posle na ortopediu, ten zrejme na RTG a potom budes vediet na com si.
Dovodov na bolesti v krizoch moze byt vela.
Hlavne to nenechaj len-tak, aby sa to potom s tebou netahalo cely zivot. Mozno mas skoliozu a mozno tvoj pediater do teraz na to neprisiel.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krivá chrbtica - Fórum - ZDRAVIE.sk