chcem to malinke...

Príspevok v téme: chcem to malinke...
mercina

Ahojte...prosím chcela by som vedieť váš názor...Mám 21 rokov a s priteľom čakám z mojej strany očakávané bábatko...hovorila som mu,že chcem bábetko,kedže máme byt,sme aj celkom dobre zabezpečený,rodičia nám prajú a podporujú nás...všetko ideálne...On sa k tejto téme vždy odmietol vyjadrovať,povedal že babo zatiaľ nechce,že on nehce za nič niest zodpovednosť...prišlo mi to trochu detinské..teraz čakám babo,som v piatom týždni a povedala som mu to ako veĺmi radostnú správu....no on mi povedal že to dieťa si nenechám,že on žiadne dieta nehce a či chcem alebo nie pojdem na potrat...má známeho gynekológa a dnes mi už vravel,že všetko vybavil...ja na potrat ísť nemienim to maličké strašne chcem!neviem ako mu to mám povedať,bojím sa že ma nechá,ale die´tatko si vziať nedám....prosím poradťe mi...

mercinaa

myslím že máte pravdu...sama saba nechápem ako som si mohla nevšimnúť že on to berie ....nie ako vzťah...ach.....

siwonka

no asi sa fakt citi nezreli..skus mu to povedať..a ked nebude suhlasit..daj mu čas... poprípade stale sa o babatko mozes starat sama, rodicia ti urcite pomozu a urcite si najdes aj dobre muža potom :))..

levicaaaaaa

mercinaa, nechcem byť zlá, ale myslím si, že skôr či neskôr ťa opustí - ak si bábo necháš, a ak by si si bábo dala vziať - aj tak si myslím, že skôr či neskôr by ťa opustil.
takýto muž nie je zrelý na plnohodnotný vzťah, nerozumiem trošku aj tebe, prečo si sa nechránila pred otehotnením, ak ste to obaja nemali vyriešené, na dieťa musíte byť pripravení obaja a nie tak, že ty dieťa chceš, necháš sa oplodniť a potom mu to oznámiš ako hotovú vec.

a ešte taká vec - ak ti povedal, že on sa nič nechce niesť zodpovednosť, to znamená, že zodpovednosť nechce a ani nenesie za váš vzťah, tak takého chlapa by som ja poslala už dáááávno do teplých krajín. myslím si, že máš na viac ako na človeka, ktorý nemieni niesť zodpovednosť...

drž sa, ja by som si dieťa na tvojom mieste určite nechala, ale zrejme by si si mala vyriešiť vzťah s tvojim priateľom... bez tak si myslím,že do svadby to nedotiahnete... ale držím palce aby si našla svoje šťastie...

sway.

A ako to,ze si otehotnela,ked si vedela,ze priatel zatial nie je na dieta pripraveny.Nehoda?
Ono je od teba nefer rozhodnut za dvoch.Ale ked sa uz stalo,aj ja som za nazor,ze do potratu ta nutit nemoze a mal by byt zodpovedny...

siwonka

no asi sa fakt citi nezreli..skus mu to povedať..a ked nebude suhlasit..daj mu čas... poprípade stale sa o babatko mozes starat sama, rodicia ti urcite pomozu a urcite si najdes aj dobre muža potom :))..

slobodnaa

A v čom chceš akože poradiť? To nemyslíš vážne, že v tak vážnej veci ti majú radiť cudzí ľudia z nejakého fóra?! Nauč sa rozhodovať sama a niesť za svoje rozhodnutia aj zodpovednosť alebo chceš aby za teba do smrti rozhodovali iní? či už tvoj priateľ, cudzí ľudia atď. Je to tvoj život. Muž, ktorý nemá rád tvoje dieťa a nechce mať s tebou dieťa, nemá rád ani teba.

mercinaa

ďakujem vám dobre vedieť že viac ľudí má taký názor ako ja...má 22 ale niekedy mám pocit akokeby mal najviac 15...správa sa tak a niekedy mám pocit že......som si nevybrala dobre..

kurnotka

ahoj radím ti dietatko si nechat v každom prípade,priatel sa nezachoval dobre ale časom si to možno uvedomi a ak by ta v tom nechal samu tak za nič nestojí.a ty by si mala časom výčitky a možno depresie a smutok za stratou dietatka.držím palce.