nadmerne padanie vlasov

Príspevok v téme: nadmerne padanie vlasov
alore

ahojte posledne cca 2 tyzdne mi velmi padaju vlasy...nikdy mi nepadali tak neviem co sa deje.bojim sa ze to neprestane a budem zachvilu bez vlasov...mozno je to preto ze som v januari vysadila HAK..ale zeby sa to az teraz prejavilo...tiez som drzala 3 mesacnu rozlisovaciu dietu a zhododila som 15 kil...poradte mi nieco dobre nech zastavim to padanie...niekde som citala ze zinok,revalid a vichy ampulky ..pomohlo vam to?

tak

schudnut 15 kg, tak to da zabrat, to prinasa stres, vycerpanie nervov a vypadavanie vlasov, ... organizmus si zvyka na nove podmienky, chce to len cas, potrebujes to len stravit, je to len obrana organizmu na zmenu, ...

Well

To,ze sa dva tyzdne stravujes normalne nic neznamena......
Organizmus nereaguje okamzite na chybajuce prvky v tele ale az po urcitom case kym neminie takmer vsetku zasobu na spravne fungovanie organizmu.

alore

well praveze uz 2 tyzdne sa stravujem normalne po skonceni tej dietky...len este by som s nou rada pokracovala a zhodila este 3 kg

Well

Hmm.....este to moze mat suvis s chudnutim.
Chybaju ti preto potrebne mineralne a stopove prvky a vitaminy.....cim skor si nasadis plnohodnotnu stravu a dodas telu aj pomocou tychto pripravkov silu,tym lepsie.