Otazka na chalanov

Príspevok v téme: Otazka na chalanov
že čo a ako

Viem že témy ohladom väčších malých pyskov tu už boli, a nejdem riešiť to či sa vám páčia alebo nie, ale že v prípade že nie či to dáte nejak partnerke pocítiť?myslím tým nejaký veľavýznamný pohľad ako "to čo?" alebo "oral odo mňa nečakaj"...nie doslovne,ale tak či to vôbec nejak riešite ako tam dole vyzeráme?

protestant26

No mozno to riesi nejaky pubertak,ale dospely muz si to vobec nevsima a neriesi to...Kazde telo je ine a tam nieje co riesit,ci su velke,male,cierne,ruzove.Je to proste jedno.Muz Ta ma milovat preto aka si a nie ake mas pysky.
Aj chlapi maju rozdielne penisy male ,velke,krive skarede a je iba skoda,ze to niekto vobec riesi...Nicia sa s tym vztahy a nieje to normalne....Nezalezi vobec na tom.

AdamKrt

Danu problematku okliesti iba na otazku: miluje Ta, nemiluje ? Robit Ti to, nerobi ? A mas odpoved... Zeny su casto tak nespokojne so svojim telom, ze muza casto ani nenapadne, co vsetko im vadi. Nehovor, co Ti vadi, lebo si to zacne vsimat. Vychutnavaj si to a je to...

niekto

neriesime aspon ja nie kebyze ich ma prilis velke mozno by som bol prvy krat prekvapeny ale viac by som to neriesil