Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Danubia

Well

No nie:) Siel som autom:)
Ja dost blizko byvam:)) Tak ja som mal botasky kompletne mokre lebo na parkovisku sa dalo clnkovat:) Tak ale prezil som to tiez :)

lost

Well, dik :)

a isiel si cez tu skratku? :D

no vcera bolo u nas take krupobitie, ze by to bolo schopne aj zranit cloveka... a to som dosiel cca 30 minut predtym domov :)
ake to stastie...

lost

Neeee, uz mi sibe, to cervene X v pravo (right) je zastavka, kde treba vystupit.
a to cervene vlavo (left) je tam kde treba ist, tam je danubia...

to kedy mas vystupis spoznas tak, ze budes mat pred sebou velke parkovisko a modre tesco, a predtym bude zastavka pred bytovkou a predtym pred billou tusim (ci nieco take, bude tam VELKY NAKUPNY VOZIK na vysokom stoziari) a predtym je most, a z prava bude macdonald/danubia...

:)

lost

Mapa:

i47.tinypic.com

to cervene X vlavo = kde 93 zastavi
to cervene X vlavo = danubia

modra je trasa po chodnikoch, a ta cierna je strakta cez travnik, neodporucam pouzivat v dazdovej sezone..

lost

Myslim ze 91 alebo 191 ale z petrzalskej stanice.. a na nu sa dostanes 93, 94 a viac neviem

potom vystupis na prvej zastavke po tom co uvidis macdonald (na strane pravej, z pohladu vodica)

mozno sa to da aj inak, tiez nad tymto vzdy rozmyslam :D

alebo:

93 a vystupis pri petrzalksom TESCU, a potom prejdes 200metrov a si tam...
krok c1: pojdes rovno na chodniku az k tesku, krok2; zatocis dolava (prejdes cez cestu) a ides rovno, potom budes mat za 80 metrov cestu, prejdes na druhu stranu a hned do prava,a potom rovno, 100metrov, na lavo bude cerpacia stanica (orientacny bod), potom prejdes tu dvojprudovku, a potom dolava a potom doprava (bude tam TB bankomat, taky podchod medzi 2 budavami) a si tam :D

za tescom je 2prudova cesta, a za nou je danubia :)

(zdroj: zaskolactvo), ale nie som z BA, tak neviem presnejsie popisat... vela stastia a stastnu cestu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Danubia - Fórum - ZDRAVIE.sk