YAZ,JEANINE,yadine

kendra

suhlasim s matamata: "kazdy den dychas hnusny vzduch, jes samu chcemiu a chemicky upravovanu stravu, vela ludi pije, fajci , malo sa hybe, ma stres "
ale dodam: ak si k tomu este pridas HAK tak si j.bnuta
okrem toho, co ty si nevidela zdravo zijuceho cloveka? ty musis mat svoje zdravie riadne v p.... ked ti je to tak jedno... tak ale ber. len sa potom nediv.

kvietok23

niekto: aj ja som dosla az teraz, ale napriklad doteraz som nevedela ze matamata je aluska :D ale zdali sa mi byt tie jej poznamky nejake povedome...:D

ale k veci:

Nika2345: Ak chces zacat s uzivanim antikoncepcie, asi na to mas svoj dovod. Nezalezi na tom, kto ti co o ktorej HAK povie, pretoze na kazdu zenu vplyva kazda inak. Jedine co ti ostava, je poradit sa o tom s tvojim doktorom a popripade si vyskusat viacero typov antikoncepcii. Ja osobne uzivam Jeanine a som s nou velmi spokojna, pretoze ma dokonca ani nebolia prsia pred menstruaciou (ako to bolo u inej), nepribrala som ani deko (skor by som povedala ze chudnem) a velmi pekne sa mi vycistila plet. Ale u teba to moze byt ine a uz v mnohych debatach tu dievcata popisali, ze mali s touto HAK problemy. Treba len skusat. Tak prajem vela stastia do vyberu a prijemne milovanie s milovanou osobou :)))

evuliik

neboj sa, ja som si dobre vsimla, ze prva pisala alore. snazila som sa ti naznacit, ze keby ti na tom tak velmi zalezi, aby sa tu pisalo len k veci, tak by si na alore vobec nezareagovala. a ja ti nevkladam slova do ust, iba reprodukujem co si ty sama napisala
a nechapem preco tak podrazdene na mna reagujes, ved si len vymiename nazory :)
a naozaj si myslim, ze by bolo vhodnejsie, keby sme tu uz tento priestor nechali tomu, na co je urceny ;) teda venovat sa povodnej otazke (domnievam sa, ze teraz sme uz dost znacne odbocili od temy)

evuliik

az na to ze hak je tvoja volba. to aky budes dychat vzduch si nevyberies. a ked niekto berie hak musi ju brat pravidelne. kto si obcas vypije, vypije si obcas a nie pravidelne.
a pochybujem ze niekto by chcel zvysovat sancu ze jeho dieta sa nenarodi zdrave, ked ta sanca tu uz sama o sebe existuje, ako si to napisala ty sama.
a uzivanie hak moze mat vply na dieta pocate v buducnosti, ale alkohol moze mat vplyv na dieta len ked je uz zena tehotna.. a pochybujem, ze by nejaka normalna zena mala odvahu pit pocas tehotensta.. ale ked uz si raz brala hak, tak si proste hak uz raz brala a to uz nezmenis. to ci budes pit alkohol pocas tehotenstva to zmenit mozes.

matamata

evulik preboha kolko deti je chorych a snad to nechces spajat s hak...kolko zien neberie hak a ich deti su postihnute, maju alergie, slabu imunitu atd...jasne, vsetko je z hak.este aj chlap zeny ma problemy hak hak, lebo s nou spi, ze?..toto uz je prehnana hypochondria, ale ved aj taki musia byt..
ako keby hak bola jedina zla vec na svete..ze kazdy den dychas hnusny vzduch, jes samu chcemiu a chemicky upravovanu stravu, vela ludi pije, fajci , malo sa hybe, ma stres a niekto tu bude rozpravat o hak...garatulujem..

evuliik

matamata, to ze sa jej narodilo dieta ktore tak zatial posobi.. este neznamena ze aj musi byt naozaj zdrave. to sa kludne moze prajit az vekom..

levicaaaaaa

nika, takáto istá téma tu už bola...nechce sa mi to sem písať, aký je medzi nimi rozdiel...pohľadaj si to tu ak chceš

matamata

alore predstav si ze ja poznam vela bab ktore ju vysadili a nemali ziadne neziaduce ucinky..dokonca jedna ma uz aj zdrave babo.-takze nezovseobecnuj..