Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Umelé mihálnice

Martinka2

tak ja som mala uz rozne lepidla..mala som take cierne to som kupovala samostatne v obchode s nechtovymi potrebami...a aj trsy som tam kupovala.... bolo napisane na obale ze vodeodolne tak som to hned otestovala ..som polepila trsy ...isla som do sprchy a vsetko sa rozmocilo takze ziadne vodeodolne ani nic..potom som mala raz take cire som kupovala v madarsku v tube tiez samostatne a bolo take ako gel take tuhsie a toto drzalo super nahodou...a teraz pouzivam to co je pribalene to malicke biele ...smrdi hrozne ale mne drzi v pohode....

Martinka2

tak ja som mala uz rozne lepidla..mala som take cierne to som kupovala samostatne v obchode s nechtovymi potrebami...a aj trsy som tam kupovala.... bolo napisane na obale ze vodeodolne tak som to hned otestovala ..som polepila trsy ...isla som do sprchy a vsetko sa rozmocilo takze ziadne vodeodolne ani nic..potom som mala raz take cire som kupovala v madarsku v tube tiez samostatne a bolo take ako gel take tuhsie a toto drzalo super nahodou...a teraz pouzivam to co je pribalene to malicke biele ...smrdi hrozne ale mne drzi v pohode....

Lucinka33

Martinka a ake lepidlo pouzivas? Ja som si minule kupila aj trsy a aj mihalnice v celku, ale to lepidlo mi nedrzi :( A to som kupovala osobitne lepidlo na mihalnice, tie pribalene mi tiez nefunguju.

Martinka2

ja mám :) myslim že tu je viac tém o mihalniciach ale nevadi :) tak mam skusenosti aj s tymi co sa lepia v celku aj s trsmi ...ale nejako nemam trpezlivost na trsy- to su take akoby vlakna, pramienky , ktore si lepis tam kde chces bud po celej dlzke alebo len do vonkajsieho kutika, dokonca su ajtake mensie ktore sa lepia na spodne mihlanice ale to som neskusala a ani nebudem asi...tam nanesies lepidlo len na ten korienok a lepis co najblizsie k mihalnici... ale lepidlo by nemalo byt uplne riedke ...musis trosku pockat kym trosku ztuhne- taku chvilku na to fukam.....a tie v celku su rozne druhy- dlzky, tvary, s kamienkami, s flitrami...akekolvek..najprv si ich len tak priloz k tvojim mihalniciam, aby si zistila ci ti vyhovuju ci nevytrcaju co vonkajsom kutiku, a ak ano zoberes male noznicky na manikuru a odstrihnes tam kde sa spajaju jednotlive pramienky podla potreby.... lepidlo nanasam pomocou dreveneho sparatka...po celej dlzke a trosku viac nanasam na kraje ... tiez pockam 30-45 sekund fukam na to...a ked je to tuhsie potom lepim....prikladam v strede oka a potom prikladam postupne k vnutornemu a vonkajsiemu kutiku oka...zoberiem nieco tvrdsie napriklad rucku z kozmetickeho stetca a jemne pritlacim aby sa to pekne prilepilo po celej dlzke....no a na zaver zoberiem ciernu linku na oci a zamaskujem tu liniu umelej riasy aby bola co najmenej viditelna...este pouzivam kliestiky na riasy aby sa pekne vytocili a aj maskaru aby sa moje riasy dostali medzi tie umele....snad pomohlo :)

na youtube je milion videi, kde baby vysvetluju ako sa riasy lepia...napriklad :)

www.youtube.com

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.