Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po akom case ste spolu zacali zit?

Príspevok v téme: Po akom case ste spolu zacali zit?
Dee

Mam mensi problem, chodim s mojim priatelom uz 5 rokov a planujeme si buducnost. Chceme spolu byvat, ale az ked skoncim skolu, co bude trvat este asi 2,5 roka. Uz teraz sa toho bojim. Bojim sa ako to zvladneme. Este sme spolu neboli dlhsie ako 3 dni, pretoze on v lete chodi robit do Nemecka a ja som doma a inokedy nam to nevychadza. Bojim sa, ze sme zvyknuti na tento zivot a v podstate to bude vyse 7 rokov, ze budeme spolu ale zvlast, ked spolu zacneme byvat.To je strasne dlha doba. Je normalne mat strach? Ake s tym mate skusenosti? Ja poznam par, ktory sa rozisiel po dvoch tyzdnoch spolocneho byvania.Pomooooc

jajka001_

neviem coho sa bojis...poznate sa dlho a zrejme planujete mat spolu rodinu, spolocne byvanie k tomu patri. bude to trochu ine to je pravda bude spolu castejsie, budete riesit vselijake kompromisy. a prave tam sa ukaze ako ste ochotni jeden druhemu sa prisposobit. nebude vidiet jeden druheho len v tom najlepsom svetle ale aj v beznych dennych situaciach. nemas sa coho bat ved sa dlho poznate. a raz to musi prist.

negativka

Ahoj Dee...no ja som bola s priatelom asi 5 rokov ked sme spolu zacali byvat a nemala som strach ale velmi som po tom tuzila...no pravdupovediac...nie ze by som ta chcela vyplasit...vsetko sa skazilo a do roka sme sa rozisli...:(( proste je to 100 a 1 byvanie a chodenie.Ale zistili sme ze sa mame radi tak to skusame znova....

loon

ja mam priatelku skoro 8 rokov a este nebyvame spolu.nikdy nejak nebol cas,ona mala stale nejake bloky a strach,neviem ci mi neverila.viem,ze to chce trpezlivost,ale ludia by sa mali po urcitom case rozhodnut,ze co chcu,ci stoji za to zacat zivot s tym ,koho maju radi

tinusska

ja som s priatelom teraz 7 mesiac a spolocne byvanie planujeme asi od 2-3 mesiaca. a realne to tak vyzera, ze za 2 mesiace, sa nam sny splnia. ja mam 20 on 21, takze sme si musime najskor zarobit na to, aby sme mali kde hlavu sklonit a nejaku buducnost ohladom financii, aby sme nemuseli hned otacat kazdu korunu.

mata

My s priatelom sme spolu zacali byvat po 8 mesiacoch, a to 2 mesiace z toho som bola v UK, takze to bol taky maly risk, ale este ani raz som to neolutovala a uz su to viac ako dva roky. Najdolezitejsie je dohodnut si nejaky system, skuste sa porozpravat o tom, ako si to kazdy z vas predstavuje, lebo pohadat sa mozete aj na malickostiach.

Dee

frontman potesil si ma. Asi sa nemusim dopredu zbytocne bat, vsak to uvidim potom, co sa stane. Dakujem vsetkym co napisali a dufam, ze sa este niekto vyjadri.

alika

ahoj dee: ja som s byvalym priatelom zacala byvat po 3 rokoch, ked sme skoncili skolu a po polroku sme sa rozisli, ale urcite nie preto, ze sme zacali spolu byvat, boli tam ine dovody, a s terajsim priatelom sme zacali spolu byvat po mesiaci, sme stale spolu a buduci rok sa ideme brat, ak zacnete spolu byvat a lubite sa , tak vas to len viac zblizi a ak to nahodou nevyjde, tak budes vediet na com si a nebudes zbytocne stracat cas po boku nespravneho partnera, tak ci tak vyhra je na tvojej strane...

xyxy

Dee, na tie zlé prípady netreba myslieť.
To by sme za chvíľu vymreli.Musíš dúfať, že vám sa nič také nestane.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Po akom case ste spolu zacali zit? - Fórum - ZDRAVIE.sk