Oliver Dancers Agency - máte niekto skúsenosti?

janušik

Ahojte , kto sa chysta cez leto pracovat s touto agenturou ? Mala by som aj ja záujem no sama sa obavam ist. Ak by niekto isiel ozvite sa na e-mail 6janushka6@azet.sk

bbbbbbbb

co sa ti nepacilo na tej praci konkretne ?

mali ste aj volno obcas,ze ste sli na diskoteku vecer a tak na plaz ?

Cleopatra

Ja som pracovala toto leto, pre tuto agenturu. Vsetko islo podla planu ako som sa dohodla cez telefon z tou spolupracovnickou Lenkou. Prisli pre mna na stanicu, zobrali ma na nakup, obcas na kavu, akoze starali sa musim povedat! Vyplatena som bola ako sme boli dohodnuty 65 euro na den, zostala som mesiac. Aj ked sa mi tato praca vobec nepaci. Da sa celkom slusne zarobit a nie je to nic strasne, vsetky tie co pisu, ze tam robime kurvy si netreba vsimat, pretoze ked je jedna kurva, kurvy sa aj doma! Takze ja ti odporucam, tuto agenturu. Vyskusaj napisat mail, urcite sa ti ozvu. Prajem vela stastia.....

dian

Ahoj Lusinda. Samozrejme, ze som sa obavala, lebo som nepoznala tuto agenturu, no zavolala mi ta pani, co tam pracuje a vsetko mi vysvetlila a potom mi dala aj kontakt na dievcata co pre nich pracuju v klube do ktoreho som mala ist pracovat, tak som jednej zavolala a povedala mi, ze je super nech pridem tak som to vyskusala. Ved keby nieco tak sa pobalim a idem prec. za 10 hodin si autom na Slovensku. Nie je to na konci sveta. Vyskusaj, za to nic nedas. A prostitucii sa v Taliansku nemusis obavat, lebo ziadne bordely ako na Sk tam neexistuju. Maj sa pekne.pa

bibi123

minule tu pisali nejake baby, ako boli robit "hostesky" v Taliansku a nutili ich spavat s klientami, utiekli domov a namiesto zarobku, prisli kazda aspon o 1000eur.. a nie je 70eur za prostituciu malo???

dian

Caute baby, ja som bola v Taliansku cez tuto agenturu Oliver Dancers. V lete na mesiac a potom som sa vratila este na dva mesiace. Mne sa pacilo. Druhy krat mi zvysili plat 70 euro na den. Bola som vyplatena, nemala som ziadny problem. Chcem sa vratit tak na jar cez tuto agenturu. Ma niekto zaujem ist so mnou? napiste mi e-mail dian@centrum.sk

Lusinda13

Ahoj, mozem sa opytat nasla si niekoho kto ma skusenosti s touto agenturou? pretoze aj ja by som mala zaujem u nich robit. Dakujem