Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krv na WC

jajka001_

chod do lekarne a vypytaj si na to volnopredajnu mast. predtym si na nete precitaj, o co vlastne ide, comu sa mas vyhybat v strave (nie stiplave, korenene, ano vlaknina, zelenina), zalezitosti okolo hygieny atd. pomahaju aj bylinkove kupele.
www.zdravie.sk
tu mas podobnu temu

jancecka

veru nie, aj moja 18 ročná kamoška má, nebolí, nevidno ho, len má krv v stolici, šla lekárovi, obvodnému, dostala lieky, mastičku tuším a je ok

matamata

to bude zapal mechura alebo mocovych ciest..rychlo k doktorovi lebo staci par hodin a moze ti zapal prejst na oblicky a tam uz su nutne silne antibiotika a hospitalizacia

n,,

keď cikáš? tak to najradšej utekaj k lekárovi hneď! Aj ja som krvácala keď som cikala teda cikala som len krv.. osm mala močové cesty zapálené... a odkladala som to a zapálil sa mi aj mechúr... určite čím skôr choj. lebo ti to môže preisť do obličiek a to je už nebezpečné.. keď sa ti tie zapália.. môžeš dostať otravu krvi.. ale keďže to máš asi lne na začiatku asi len tie cesty močové tak choj svojmu obvodnému lekárovi (detskému) tam ti dá antibiotiká ktoré budeš pravidelne užívať asi týžden.. a to je vše :) nič hrozné neboj .. len treba ísť hneď .. je to normálne nemusíš sa hanbiť a treba piť urologický čaj a veľa tekutín..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krv na WC - Fórum - ZDRAVIE.sk