Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Falosni priatelia

Príspevok v téme: Falosni priatelia
Delfi

Viem že tu je už veľa založených stránok tohto typu,,ale ja fakt neviem pochopiť ako možu byť ludia k sebe tak zlí.

Poviem vám,že som začala chodiť na novú školu,necítim sa tam najlepšie.Furt sa tam len ohovárajú,ludia si robia zle,je tam strašná rivalita,a zo mna to cuca velku energiu.mam tam aj ludi s ktorymi sa bavim,ale necitim sa medzi nimi najlepšie,nemam sa komu poriadne vyrozpravať,lebo nikoho nezaujima ako sa mas,ale len to co sa nove udialo v nejakom klube,kto s kym chodi a kto je dnes zle obleceny. Ja už normalne nevladzem.Ku každemu som mila,som aj spoločenská,aj niekedy introvert,mam pocit ze vela ludi ma ma rado,ale ked vidim ako sa preberaju medzi mojimi znamimi len take zvasty,cuca to moju energiu.a pri najblizsej možnosi utekam....vzdy som mala take stastie v zivote,ze vsetci ma len vyuzili

Trololo

Chápem ťa, má to tak isté...
Ja im všetko správim pomôžem a čo mám stoho? Nič! Len na mna žalujú doma ked néchtiac dostanem 3rojku...
Hlavne že neviu ani zapnut počítač.
A potom len urob mi toto a toto.. Serem ich odneška.. Ani nemôžem nič povedať len oni všetko.. :(

elie

delfi presne viem o com hovoris ked som prisla na strednu mala som pocit ze som asi ina ze si nemam snikim nic povedat same dievcata v triede strasne ohovaracky neraz mi bolo z toho do placu:((( najradej by som isla na inu skolu...skus byt taka aka si neviazat sa velmi na ludi v skole nebyt outsider proste zapojit sa snimi do debaty a mozno celkom dobre zapadnes musis pocuvat o com rozpravaju...napr ja som z mesta a ostatne spoluziacky z dediny a vzdy mal niekto proti mne nieco..a som nechapala ani preco proetoze som sa snazila byt mila ale vzdy ma dakto proste odbyl a ja som sa stiahla no teraz si uz z toho nic nerobim nie je to moja vina proste si to neberiem k srdcu.

lost

Toto je skoro ako slepa ulicka.

Clovek dobry - je vyuzivany a nevie to vratit, nevie to ignorovat, teda na toto sa spolieha Clovek zly.. A preto ma vyhodu.

Pokial by to Clovek dobry vratil, mozno by sa dalo povedat ze sa "zaradil" k nim.. A mozno nie.

Tazko povedat, a inak mal som takuto situaciu na 8 rocnom gymnaziu, ale prezil som tak ze, "mal som ich uplne niekde..." kecal som s nimi, ale "odtial potial", jasne som urcil kam NIKOHO, ale NIKDY, a to myslim naozaj NIKDY nepustim (tj: temy ktore su o mne zneuzitelne, proste neexistovali, nikdy som sa nepreriekol, teda mozno ano, ale ludia boli natolko slepi ze si to ani nevsimli :D), proste toto je kruta realita sveta, existuju veci, ktore nikdo nikdy vediet nebude, lebo je to zneuzitelne... hold, v podstate oni prichadzaju o nieco, nie ja :)

Iste, clovek sa potrebuje vyrozpravat, to je na tom najtachsie, potlacit svoj "pud" svoj "DNA program"... a ono to vlastne ani ine je mozne na 100%.. ktovie.. asi preto treba nieco "obetovat" a to "najcennejsie" si "nechat pre seba".. :)

WSJGJFGFHGF

ahoj Delfi,patrim mezdi tych ludi ktory nemozu prekusnut falos a zlo,mne sa to stalo v praci,riesila som to tak ze som sa s tou osobou ktora ma za chrbtom ohovarala,porozpravala.Povedala som jej vsetko co si o nej myslim a bol pokoj,niekedy to funguje,staci byt uprimna a ten dotycny si to uvedomi,samozrejme musi byt charakter a uznat chybu.Neplati to pre vsetkych,

tak

Delfi, ... skus na tych istych ludi pozerat ako na vybornych dobrych zaujimavych ludi, ... zabudni na vsetky zle veci, a pojdu mimo Teba a ver mi, ze to funguje, napis, je to sialene, ano aj zivot je niekedy sialeny, ale tak spravne, ...

deamonka

Delfi, ja som toto prezivala cele 4 roky a tiez som s tym nedokazala nic urobit . nejak som prezila a vypadla som konecne z tej skoly . dufam ze ty budes schopna s tym nieco robit a ze nebudes len cakat kym bude koniec :)

luciferka

nechces sa rozpravat s nimi, nechces byt bez nich tak potom co? skus nejaku zlatu strednu cestu....rozpravaj sa s nimi, ale nepustaj si ich k telu, nenechaj si skakat po hlave tym, ze sa nechas vyuzivat. Snaz sa zblizovat s ludmi, ktori sedia tebe, radsej mat jedneho dobreho priatela ako 10 falosnych....v nudzi spoznas priatela..plati to, a uvidis, ze je urcite niekto taky v tvojom okoli a ani o tom nemusis vediet...mne sa to niekolkokrat potvrdilo, a bol to clovek, od ktoreho som to ani vo sne necakala, a ti o ktorych som si myslela, ze su priatelia sa otocili chrbtom, hoci som im predtym pomohla.....kazdy sme nejaky, skus ich tolerovat, nepripustat si ich, tebe nesedia, ale inym ano, preto nie su este zli, tak sa na nich nepozeraj ako na zlych, obcas prehod par slov, ale zaroven si nenechaj skakat po hlave a povedz im ked sa ti nieco nepaci....vsade je to tak, zvykaj si....

Filip757

Vítaj vo svete nazývaný Babylon.
Ktoré aspekty vytvárajú v ľuďoch takéto správanie a prečo spejeme do záhuby ? Keď si zodpovieš tieto otázky, tak to pochopíš.

Môžeš to spraviť tak, že sa zaradíš do davu k nim, alebo budeš outstanding. Tí ľudia môžu mať na facebooku milión priateľov, ale nikto za nich pod "vlak neskočí".

www.video.google.com

delfi

lenze ja sa musim s niekym rozpravať (potom sa citim taka zbytočná ),nechcem stať len tak bokom, stranou,ako outsider,,ale ked tak ide cas dalej ,vidim ze sa len tak to je,nechapem to ....už nič nechapem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.