Čo kupujete svokrovi na meniny, narodeniny?

mate59

možno to nemyslela v zlom,ale pozeraj aj na obsah alkoholu,býva uvedený vždy a mal by sa pohybovať 11-12% .
Mne osobne tokajské vína moc nechutia.

soffa

ja som pozerala na znacku.kedze tokaj vyhral ,je to jedno z velmi kvalitnych vin.brala som to zo slusnosti,tak mohla aspon podakovat.ale dik,zapamatam si to:-))

mate59

soffa - tokaj je dobré víno,ale veľmi špecifické a každému nemusí chutiť.Ani rôzne ľadové a slamové vína.
Preto vždy keď kupuješ víno a to či biele alebo červené,kupuj len odrodové s prívlastkom.Napr. Tramín červený - neskorý zber, alebo Portugal modrý - výber z hrozna.
Tým nič nepokazíš.

soffa

no ak mas normalnych tak sa kazdemu darceku potesi.ja som vcera doniesla na grilovacku biele vino tokaj,a svokra namiesto dakujem povedala,take tazke vino si doniesla......to hovori za vsetko

anandang

ja som si až teraz uvedomila, že som zabudla dopísať (snáď) budúcemu svokrovi... mám ho rada, ale nemáme ešte taký blízky vzťah... a kozmetika či oblečenie mi ešte neprídu vhodné...

jancecka

tak záleží od jeho záľúb :D môjmu sa zíde všetko ale nevie sa z darčekov tešiť, a to ho mám rada :D pracuje aj v zime vonku, tak mu kupujem termoprádlo, rôznu teplú obuv, pracovnú vestu a také užitočné veci, a potom k meninám už spomínané vínka, a darčekové koše, nejaké maličkosti, kozmetiku, tej veru minie dosť :D ale naposledy sa najviac zo všetkého tešil z ponožiek :D vraj tých nikdy nie je dosť :D