mate s tym skusenos ...s moznym tehotenstvom

Príspevok v téme: mate s tym skusenos ...s moznym tehotenstvom
barbi_na

dobry vecer mate s tym niekto skusenost ...prosim len seriozne odpovede a rada ...chodim s priatelom 2r. a mam 17 r.mala som nechraneny pohlavny styk mynulu stredu menzes a ten to mesiac to bol jediny sex ...a bola som ja na nom a neviem ze ci som sa stihla odtiahnut ...lebo hovoril ze asi som stihla ale neviem to na 100 percen aspon mam taky pocit.no a v nedelu som mala dostat menzes a nedostala som ale iba ked som bola na wc a pooterala som sa mala som na papieri troska k**y tak som si myslela ze som to dostala ale od vtedy nic az vcera som nasla na nohavickach kvapku hnedoruzoveho....mam o povazovat za menzes ?prosim mate s tym niekto skusenosti dakujem ....

matamata

isabella ja verim v to iste ale vacisnou je to naopak..ked chces dieta tak ho nemozes mat, resp velmi tazko a po dlhej dobe a ked ho nechces tak ho mas, rozmyslas ako pojdes na potrat alebo ako to preziju tvoji rodicia a pod..uplne naopak

isabella

ak ti meska menstruacia skus ho, ja osobne dufam, ze menzes coskoro dostanes, lebo verim tomu, ze ludia co nechcu babo tak si ho ani v danej situacii nezasluzia a nemali by ho mat a opacne, drzim ti palce a snad toto bude pre teba prinajmensom ponaucenim a budete konecne pouzivat ochranu!!!

barbi_na

esabella...ale vies mi mame len 6 dni od styku tak neviem ci mi ten test ukaze ale boli ma troska aj brucho ale neviem ze ci to je pred menzesom dufam ze hej ...no a mylsim ze ten test mi uz ukaze pravdu? diki ...

isabella

barbi, ked ti to meska tak uz ukaze... mne sa ukazal pozitivny test po asi dvoch troch dnoch meskania, ale teda s tym rozdielom, ze my to babo velmi chceme, kup ho a urob, mala by si vediet na com si...
ked nemozes hak, mala by si mysliet aspon na kondom... ste obaja velmi velmi nezodpovedni!!! spamataj sa...

barbi_na

milusca...ano pocula som o tom ale ja som si na tu nehodu do slova spomenula az ked mi to zacalo meskat ze mohlo sa stat ze islo to aj do mna ..a po sexe nie lebo pratel mi povedal ze nejslo to do mna tak vies ...a hak som brala ale pribrala som z nej a bolo mi z nej zle ta ze asi tak ...no uvidiim a neviete kedy mi test ukaze pravdu?

milusca

Prerusovany styk je spolahlivy, ale musi sa hrat podla pravidiel, co 17tky s pubertalnymi protajskami nevedia.
barbina, daj si predpisat hormonalnu antikoncepciu, ked uz chces sexovat ako velka, aj sa tak spravaj. O tabletke po si tiez este nepocula?

isabella

urob si tehotensky test dievca, ked bude negativny a menzes stale nikde, test zopakuj a ak bude negativny tak rozhodne chod ku gynekologovi...
je velmi nezodpovedne, ze ked nie ste pripraveni na dieta, tak sexujete prakticky bez ochrany, lebo prerusovany styk je velmi nespolahlivy