skolioza

Príspevok v téme: skolioza
emca

chcem sa opytat na skoliozu, je diagnostikovana v 26 rokoch a vraj uz nie je ina moznost ako operacia..ja tomu nemozem uverit. predsa musi byt nejaky naturalny prostriedok na podporu organizmu, pripadne cviky na zlepsenie. je mozne, ze uz sa neda vyliecit uplne, ale aspon zmiernit priebeh isto..alebo sa mylim?? ake pripravky by boli najvhodnejsie? a este jedna vec, bolo mi povedane, ze skolioza moze suvisiet so skvrnou na chrbte-tzv.neurofibromatoza..ale nie som si ista, ze ide o tento druh choroby. podla mna, velka ochlpena skvrna na chrbte nemoze suvisiet so skoliozou..alebo moze??? som z toho mierne..vyvedena z miery..
-------------
Skolióza www.zdravie.sk
Čo je skolióza? www.zdravie.sk

Zufalka18

dakujem.ja viem ze uplne vyliecit mi to asi nepojde ale teraz mi aj dost lopatky odstavaju a chcem aby sa to zlepsilo.

babkabylinka

Neviem ci ti posilnovanie uplne vylieci skoliozu, ale urcite ti ju zlepsi. Uvidime o rok, potom budeme mudrejsi.

babkabylinka

Posilovanie pre zaciatocnikov:

1) Kliky (zenske na kolenach alebo normalne, podla zatazoveho testu) - 10 klik x 10 serii, medzi seriami 1 minuta oddych.
Po klikach 5 - 10 minut oddychu.

2) Brusne zhyby (lezat na chrbte a dvihat sucasne ruky aj nohy) - 10 zhybov x 10 serii, medzi seriami minuta oddych.
Po zhyboch lezat na zemi aby sa neskratili brusne svaly, 5 - 10 minut.

3) Drepy - 10 drepov x 10 serii, medzi seriami minuta odychu.

Back

Zufalka18- A este raz......len a len cvicenie ti pomoze.Zaplat si kvalitneho trenera a ver,ze sa ti vyrazne zlepsi stav.
Potom to mozes cvicit aj doma.Len podstata je aby ti to on pekne predviedol a robila si to spravne.

Back

BABKABYLINKA... To s tou solou si myslela ako vazne?? Kde este maju sol bez jodu???

Zufalka....kup si radsej Kelp,alebo este lepsie pangamin jodamin. mare.remare.sk

JODAMIN obsahuje sušené pivovarské kvasnice a unikátnym spôsobom biologicky (prírodne) viazaný jód. Jeho využiteľnosť organizmom je výrazne vyššia, ako u výrobkov jodizovaných bežným spôsobom.

Väčšina jódu je uložená v štítnej žľaze. Pretože štítna žľaza reguluje metabolizmus a jód ovplyvňuje jej činnosť, nedostatočný prívod tohoto prvku spomaľuje duševné funkcie, vedie k nárastu telesnej hmotnosti a ochudobňuje organizmus o energiu. Doporučený denný príjem jódu pre dospelých je 150 mikrogramov.
Atd.

babkabylinka

Este mozno jedna vec. Kupuj jodidovanu sol, aby lepsie fungovala stitna zlaza. Ta riadi vyrobu bielkovin v tele.