Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antidepresiva - najde sa niekto, kto nepriberal?

i-ujo

ja beriem venlafaxín...nechutí mi, hlavne ráno nie, a celkom slušne nabudzuje. Rozhodne nie som ospalý...pri vyššom dávkovaní, až jemný prechod do hypománie...

pandorica

Ja som pribrala z Mirzatenu, ale z Citalecu nepriberám.Vedľajšie účinky...Na začiatku mu bývalo zle, ako po opici, ale po pár týždňoch to prešlo.

m77

Beriem Lenuxin 10 mg a nepribral som ani kilo.A nežiaduce učinky som mal tiež ale tie uplne zmizli po tyždni a teraz sa cítim dobre

Bruno333

Zalezi ake AD beries, napis to.
Kazde posobi uplne inak, z niektoreho chudnes (nechuti ti jedlo), s niektorych priberas (chuti ti jedlo), taky je napr.Mirzaten.

kvetulik

ja uz dva roky beriem citalex a lexaurin,no etav sa mi nezlepsil dostala som neurol 0.5 a injekcie auparin--no uz som pribrala 17 kg ,co s tym? ako schudnut?

Iveta Michael

Ja užívam momentálne /už nejakú dobu/ Coaxil 3krát denne a ten spôsobuje nechuť do jedla...Ja to pociťujem a nárast hmotnosti nespôsobuje.Aspoň teda mne nie.

adda111

ja som brala asi tak pred piatimi rokmi seroxat a nepribrala som po nom, praveze naopak som schudla asi pat kilov ale po vysadeni som sa vratila na povodnu vahu, mala som ich brat sice ale sama som si ich vysadila po roku.

roman28

ahoj, užívam AD 10 rokov a najlepší je podľa mňa Cipralex. Nepriberal som po ňom. Ale posledné 2 roky beriem Mirtazapín na noc a z neho sa priberá teda dosť. Pribral som počas jeho užívania 14kg. Velmi mi zvyšuje chuť do jedla. Musel som začať držať diétu, proste upraviť stravu a podarilo sa mi už schudnúť 8kg za 5mes. takže pozor na mirtazapín. Ináč je velmi dobrý ako AD

Lora K.

Ahoj! Ano, ja som uzivala Cipralex takmer dva roky a nemala som pocit, ze by som pribrala z tychto tabliet. Boli dost jemne, ani som nebyvala unavena alebo tak podobne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antidepresiva - najde sa niekto, kto nepriberal? - Fórum - ZDRAVIE.sk